Nový Volkswagen Caddy: prostorný a dokonce komfortní


Nový Volkswagen Caddy
Nový Volkswagen Caddy

Nový Volkswagen Caddy zaujme nejen podnikatele, ale i rodiny. Všichni totiž ocení jeho prostornost a pohodlné jízdní vlastnosti. Jaké má tento osobitý vůz přednosti a v čem vyniká nad ostatními?

Na první pohled Volkswagen Caddy zaujme čistým designem s dynamickými tvary a moderní výbavou. Primárně pracovní vůz tak působí až sportovním dojmem. V interiéru je možné najít až 7 pohodlných sedadel. Volkswagen zcela přepracoval i kabinu řidiče, která je skvěle uzpůsobena pro dlouhé jízdy.

Moderní výbava vozu

Výbava Caddyho zahrnuje opravdu mnoho nejnovějších asistenčních systémů, které činí jízdu komfortní. Naleznete v něm systém sledování vozů Front Assist s funkcí nouzového brzdění City Brake, multikolizní brzda, tempomat včetně omezovače rychlosti, brzdový asistent, sledování únavy řidiče a zpětná kamera. Na přání si můžete nechat vůz vybavit i automatickou regulací odstupu ACC a dalšími užitečnými asistenčními a bezpečnostními systémy.

Tip: Podívejte se na nabídku nového modelu Volkswagen Caddy u autorizovaného prodejce.

Pohodlnou jízdu pro vás připraví i chytré technologie, jako třeba různé aplikace s hlasovým ovládáním, Volkswagen Media Control, nebo aplikace umožňující zrcadlení vašeho mobilního zařízení na středovém panelu. Díky službě Car-Net získáte za jízdy vždy aktuální informace o dopravní situaci.

Luxusní sportovní vzhled

Mezi vzhledové přednosti patří různé designové prvky, které je možné na vozu najít. Patří mezi ně především lakované prahové lišty na dveřích i na zádi a možnost barevně odlišené střechy v pěti odstínech (bílá Candy, červená Cherry, šedá Indium, stříbrná Reflex a modrá Acapulco).

Nové čalounění kombinuje tkaninu s kůží a decentním prošíváním, což působí vkusně a moderně. Tkaninu je možné volit v několika barevných kombinacích, včetně vzhledu uhlíkového kompozitu, který působí velmi moderně.

Tip: Podívejte se na nabídku ojetých vozů Volkswagen a prohlédněte si další oblíbené modely této automobilky.

Motorizace vozu

Volit můžete dokonce z 13 různých kombinací, od malého benzínového motoru až po různě výkonné turbodiesely. V nabídce jsou také dvě verze s pohonem 4x4, to vše s manuální nebo automatickou převodovkou DSG.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |