Nemůžete se donutit k rannímu cvičení? Přečtěte se tyto tipy, které udrží vaší motivaci


Všichni víme, že ranní posilování je skvělým způsobem, jak začít den. Co však dělat, když vás přemůže únava a představa delšího spánku je daleko lákavější než se potit v posilovně. Dva z nejlepších trenérů z New Yorku se s vámi podělí o několik rad, které vás budou motivovat k ranní rozcvičce.

1. Zaplaťte si hodiny předem

Zapište se na skupinové tréninky fitness nebo na hodiny s osobním trenérem. A naplánujte si tyto tréninky na ráno. „Už jste zaplatili, každá prospaná hodina navíc vás stojí peníze,“ říká instruktor Jaimie Bailey.

2. Připravte si věci předem

Všimli jste si, jak složité je se rozhodnout, které oblečení si vzít, brzy ráno po probuzení? Abyste si ušetřili několik promarněných minut po ránu, připravte si své věci den předem. „Ušetříte čas potřebný k přípravě ráno a uvidíte, že se vám bude daleko lépe vstávat, když uvidíte vaše věci připravené,“ říká trenér Keoni Hudoba.

3. Přiberte s sebou kamaráda

Cvičením s další osobou je dobrý nápad. Navíc pokud je dotyčný v lepší formě, je rychlejší a silnější, snáze si udržíte svou motivaci. „Cvičením s kamarádem je skvělý způsob, jak si udržet svou zodpovědnost. Přece nechcete být tím, kdo stále ruší vaše ranní tréninky,“ dodává Bailey.

4. Zapamatujte si své „proč“

Proč cvičíte? Je to kvůli zlepšení vaší fyzičky, nebo abyste lépe vypadali v zrcadle? Nebo možná chcete být skvělým příkladem pro své potomky. „Pamatujte si, proč to děláte – abyste se cítili dobře, plní energie a síly,“ uvádí Bailey. „Kdo by nechtěl takto začít svůj den?“

5. Prohlédněte si Instagram

Ano, i tam můžete najít potřebnou motivaci. Podívejte se na tréninkové fotky ostatních uživatelů a na výsledky, kterých dosahují. „Navíc nezapomeňte zaznamenat vaše dosavadní úspěchy a fotky z tréninků, budete motivovat nejen sebe, ale i vaše přátele,“ říká Hudoba.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |