Menzone na TV Prima COOL - svět podle muže


Již tento týden začíná TV Prima Cool vysílat nový magazín pro pány, který nese stejný název jako náš web - tedy Menzone. Pořad odstartuje ve čtvrtek 2.2. ve 22.15 na Prima COOL. První díl se zaměří na mužské touhy. 

Připravte se ale na pořádný nářez. Průvodci pořadem Kryštof Mende a Lukáš Venclík se do moderování pustí s vervou a hned první díl se vydají na exkurzi do veřejného domu. Zjistíte, jak to v takovém zařízení chodí, jak se chovat k dívkám a jeden z moderátorů vyzkouší služby domu na vlastní kůži. Z erotického byznysu se pak pořad vydá na pole elektronické a testovat se bude tablet. Nepůjde o běžný test, ale o využitelnost v praxi. Takže třeba zjistíte, jak moc je tablet použitelný, když budete sedět na záchodě. A do třetice bude pány zajímat určitě adrenalinový sport. První díl bude věnován indoor skydivingu neboli simulaci volného pádu. Jak funguje, jak rychle se to dá naučit? A co v tunelu? Více o pořadu Menzone na Prima COOL se dozvíte např. na http://www.prima-cool.cz/porady/menzone.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Jaroslav Fišer

Vožit nový komentářVožit nový komentářKomentáře ke článku

Autor: Artus | Datum: 01.02.2012 19:30
No to už se těšíme
Podle ukázek to vypadá na docela dobrou zábavu. Jsem zvědavej jestli se to nezvhrne v nudu jako některé další pořady na na primě
Autor: Matěj | Datum: 02.02.2012 22:42
Pořad Menzone
Hloupější pořad jsem neviděl. Vrcholem nefkusu byla ta sprostá mluva (rádoby ftipné) - a prostě stupidyta! FUCK Prima Cool
Autor: Michal | Datum: 02.02.2012 22:44
Zklamání
Jsem velmi zklamán tímto novým pořadem. Vybrané téma by byly úžasné ale moderátoři se snaží být přehnaně drsní a celý pořad shazují dost pod průměr. Mám takové tušení že tento pořad tam dlouho nebude a když ano tak s jiným osazením. Ale je to jen můj názor!
Autor: Artus | Datum: 03.02.2012 09:28
Tak jsme se dotěšili
Jak psal Michal. Celkem dobrá témata, v jiných médiích nijak moc propíraná, ale dost špatně zvolená forma. Po 10 minutách jsem se dost nudil, zmiňovaný šok u mě teda rozhodně nenastal. Ale abych jen nehanil, pár dobrých chvil tam bylo, bylo jich ale hodně málo. Celkově jsem zklamán.
Autor: Jarda | Datum: 03.02.2012 10:17
o ničem
tak jsem se těšil, ale asi zbytečně. Nemám nic proti vulgaritám, ale musej "sedět". A tady to tak rozhodně nebylo. Dokonce mi přijdou o ničem i ty reportáže, co tam byly.
Reportáž z bordelu 3- (a přitom to mohlo být podstatně lepší, nebýt toho stupidního konce)
Hodnocení tabletu 5 (celý stupidní)
Lítání ve vzduchu 2- (jediná repka, která byla aspoň trochu o něčem, ale i ve Snídani s Novou by udělali lepší)
Autor: Frencis | Datum: 03.02.2012 22:00
Pořad menZONE
super pořad a kdy tu bude na internetu díl ze včerejška ?????
Autor: Iks | Datum: 09.02.2012 22:45
Menzone
Velké zklamání.
Hlavně, co se týče moderátorů, kteří to celé jen shazují. Jako by najali dva puberťáky, jejichž vtipy jsou možná k smíchu v partě jim podobných, ale jinak si člověk jen klepe na čelo.
Autor: Radek | Datum: 11.02.2012 13:24
Menzone
Až bude pořad bez těch dvou debílků,možná sena to bude dát koukat a hlavně to i poslouchat
Autor: robiQues | Datum: 15.02.2012 11:04
Menzone
Kde jste ty lidi proboha vyhrabali??! Zajímalo by mě, kdo nebo co jim dělá scénář, nedá se na to dívat, můj dědeček v 90.letech je vtipnější a rozhodně i líp vypadá!! Sou pouze sprostí, s tím tabletem na záchodě, no comment! Jestli budete po těchto komentářích hledat někoho jiného dejte vědět!! Děkuji
Autor: Martin | Datum: 16.02.2012 23:07
Super
mne se to naopak liby v ceskych vodach konecne cerstva krev a je to osvezujici...
liby se mi to :D :D
Autor: anticool | Datum: 25.02.2012 02:00
to snad ne!!
tak jsem koukal na poslední díl. Ten už nebyl předtáčený. Takže prima měla možnost zareagovat na negativní reakce návštěvníků. A nic se nestalo. Je jasný, že v půlce série nevyhodí moderátory, ale už se na to nebudu koukat jenom kvůli nim. Přitom přesně takovej pořad by se mi líbil. doufám, že se podobně neshodí tenhle web, ten má aspoň trochu úroveň..
Autor: tom | Datum: 12.04.2012 22:52
k men zone z 12.4.2012
tak už jsem pochopil, že některé věci v TV jsou jen pro PRAŽÁKY, ale to co bylo odvysíláno 12.4.2012 bylo docela "růžovoučký" a mimo běžný život. Jen tak dál a bude hodně nešťastných, neboť zákon a pořádek neznamená zákon kyje a tesáku, to by byli všichni ŠAMPONCI za katrem, Praha není volný svět a mimo Prahu jako v celé republice platí zákony a ne to co jste "vyjmuli" z izraelského stylu |Kragv - maga. Hodně štěstrí :-))))))
Autor: jára | Datum: 19.04.2012 22:45
KKK
Dobrý den,
moderátoři jsou dvě trosky co nemají s muži nic společného. Nechápu pro koho je pořad a proč je za to platíte. Vyhozené peníze )))) . Jára
Autor: stepan | Datum: 28.05.2012 15:01
čus
men zone je ten nej serial pro muže a je to nej pořad at jste pořád nej hodně štěstí.

Přidejte vlastní komentář, či reakci

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2020 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace