Jak ji udělat šťastnou


Špatná rozhodnutí týkající se našeho milostného života nám přinášejí daleko větší zklamání než ta, která se týkají našeho vzdělání nebo zaměstnání. 

Na základě výzkumu, během kterého mělo 500 mužů a žen seřadit věci, kterých nejvíce litují ve svém životě, vyplynulo, že na předních příčkách se objevily rozhodnutí spojené s jejich soukromým životem (rozchod, podvádění, apod.), až poté následoval jejich pracovní život (výpověď z práce, nedokončení studií, apod.).

Jak být tedy šťastnější ve svém soukromém životě? Vyvarujte se těchto chyb:

Nechte na pokoji mobil a počítač

Možná jste si vzali k srdci nějaké rady a rozhodli jste se se svou drahou polovičkou trávit více času. Přijdete dřív z práce, ale místo, abyste si s ní povídali, trávíte čas na počítači nebo chatováním se svými kamarády přes mobil. Pokud si myslíte, že jen vaše přítomnost jí ke štěstí stačí, tak jste na omylu.

Buďte více pozorní

Když přijde na romantiku, zapomeňte na čokoládu a kytici růží (čas od času však tyto dárky neuškodí). Raději se jí zeptejte, jaký měla den. Ženy u mužů daleko více oceňují, jestli se zajímají o ně a jejich potřeby. Což je daleko důležitější než například drahý šperk (tady však nemůžu mluvit za všechny ženy, některé si cení svého muže podle počtu nul na bankovním účtu).

Buďte kreativní

Další rande ve stylu večeře-kino? Je na čase věci trochu více rozjet a okořenit. Nuda ve vztahu může mít daleko vážnější následky než hádky. Základní pravidlo zní, že pokud chcete udělat dojem na ženu, musíte ji vždy překvapit něčím novým. Ukážeme si příklad na klasické večeři s kinem. S trochou vynalézavosti můžete tento zažitý scénář zcela změnit:
Podívejte se na film ještě před samotnou večeří a popcorn nahraďte jídlem, který se objeví i v daném snímku. Například pokud se dívate na film z italského prostředí, připravte si víno, plátky šunky s olivami. Fantazii se meze nekladou. Buďte nápadití a odměna vás nemine.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |