MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

7 míst, kde si užít rychlovku

Čas tu hraje významnou roli, vy a vaše dívka potřebujete najít místo, kde si užít takzvanou "rychlovku". Pokud možno místo, kde vás nikdo nemůže vyrušit a vy se pak můžete vrátit k předchozí činnosti, aniž by někdo poznal, co jste právě dělal.  

Top Gear - Test: Nový Ford Fiesta - VIDEO

Redaktoři populárního motoristického magazínu Top Gear podrobili nový Ford Fiesta netradičnímu testu.

Golfový míček na dálkové ovládání - Gadgets

Golf sice stále je hrou bohatých, ale v poslední době se přeci jen stává mnohem dostupnější i každému z nás. Tudíž je na čase přestat stále sedět u počítače a vydat se také trochu sportovat. A golf je na to jako dělaný.  

Nahá Pamela Anderson - VIDEO

Pamatujete si na seriál Pobřežní hlídka? Pak vám určitě v paměti utkvěla představitelka C. J. Parker Pamela Anderson, která patřila  k nejvíce sexy záchranářkám. Svoji krásu umí prodat i při focení sexy žhavých fotek.

Snowkiting - nová dimenze lyžování a snowboardingu

Už vás nebaví stání u lyžařských vleků? Nemůžete vystát přeplněné sjezdovky? Zkuste snowkiting! My jsme ho vyzkoušeli se všemi krásami: svobodou, adrenalinem, rychlostí i výškou.  

Top 10 notebooků budoucnosti

Moderní technologie se vyvíjí takovým tempem, že je někdy obtížné sledovat poslední trendy doby. Magazín Menzone vám přináší žebříček momentálně nejzajímavějších konceptů notebooků. 

Sexy kopírka - VIDEO

Zajímavé věci se dějí v prostorách kopírky :) Další povedená reklama.  

Jak se hraje - Texas Hold´em poker

Texas Hold´em patří k jedné z nejoblíbenějších verzí pokeru na světě. Ať už jste začátečník anebo zkušený pokerový hráč, Texas Hold'em pro vás bude jistě napínavý žážitek. Cílem hry je v Texas Hold´emu sestavit co nejlepší výherní kombinaci pěti karet složenou z libovolných celkem sedmi karet (z pěti společných a dvou v ruce). …

Hamann Volcano upravené SLR - VIDEO

Další brutálně upravený Mercedes od firmy Hamann, tihle to opravdu umí.

Film Quantum of Solace + Trailer

Ve dvaadvacátém filmu o nejznámějším agentovi jejího veličenstva, se James Bond (Daniel Craig) vydává po stopě, kterou mu zanechala Vesper, jediná žena, kterou kdy miloval. 

« Předchozí Další »
1 33 65 96 99 100 101 102 103 104 105 128
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |