MENU - zobrazit / skrýt

Schwarzenegger: Život je boj, tak bojujte! (video)


Ať už jste, nebo nejste příznivci tohoto bývalého rakouského kulturisty, jedna věc se mu nemůže upřít. Pracoval tvrdě na své kariéře a dotáhl to až na guvernéra státu Kalifornie. Co radí svým následovatelům? Tato je jeho šest životních pravidel.

1. Věřte si (Trust yourself)

Plno mladých lidí dostává rady od svých rodičů, učitelů… Daleko důležitější je však to, čím chcete být VY. A ne, co vám říkají ostatní. Zeptejte se sami sebe, kým vlastně chcete být? Nezáleží na tom, jak šílené mohou být vaše sny, důležité je to, po čem toužíte. Důležité je tedy věřit v sám sebe bez ohledu na to, co si o tom myslí ostatní.

2. Rozbijte pravidla (Break the rules)

V životě narazíte na tolik pravidel, co se může dělat, co od vás očekává společnost. Arnold vám vzkazuje: „Porušujte pravidla, ne zákon!“ Je nemožné, abyste se cítili absolutně šťastní, pokud budete slepě následovat všechna pravidla.

3. Nebojte se neúspěchu (Don´t be afraid to fail)

Nemůžete vždy vyhrávat, v životě vás nebudou potkávat jen samé úspěchy. Proto byste měli být připraveni na prohry, že ne vždy bude probíhat podle vašich představ. I ti nejúspěšnější ví, co je to prohra. To by vás však nikdy nemělo odradit od vašeho cíle. Jak říká Arnold: „Úspěch přijde“.

4. Závistivci byli, jsou a budou (Haters gonna hate)

Kolikrát jste slyšeli: „Tohle nemůžeš dělat, na to nemáš, toto se ještě nikomu před tebou nepodařilo.“ Neztrácejte čas s lidmi, kteří tvrdí, že něco nemůžete.

5. Makejte na sobě (Work Hard)

Mohammed Ali, jeden z Arnoldových největších hrdinů, na otázku, kolik sedů lehů dělá denně, odpověděl: „Nepočítám je. Když cítím bolest, až teprve tehdy začínají dávat smysl. To je ten moment, který tě dělá šampionem. Žádná bolest, žádný zisk.“

6. Neztrácejte odhodlání (Inspire)

Na co tedy ještě čekáte? Váš osud je ve vašich rukou. Vyjděte ze své ulity a změňte svůj život. TEĎ!

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE