MENU - zobrazit / skrýt

Revoluce ve stříhání v Rusku: Kadeřníci berou do ruky sekyry!


Že už vás tato země nemůže v ničem překvapit? Pravdou je, že vždy přijde s nějakou kuriozitou, nad kterou celý svět žasne. Rusko se může nejen „pochlubit” nejhoršími silnicemi na světě, nyní přicházejí ruští kadeřníci s velmi zvláští technikou. Nůžky na stříhání vyměnili za sekyry. Možná by se měli zákazníci držet na pozoru, aby nepřišli o něco víc, než jen vlasy. 

Se sekyrou a kladívkem v ruce

Ano, čtete správně. Kadeřníci nejspíš hledali originální způsob, jak na sebe upozornit, a nutno podotknout, že se jim to podařilo. Svým klientům se rozhodli vzít hlavy sekyrou. Jedním z průkopníků této metody je i ruský kadeřník Daniil Istomin z Novosibirsku. Videa s jeho prací zhlédly tísíce lidí, takže tento marketingový tah obstál na jedničku.

Zákazníci sem chodí nejen pro nový účas, ale hlavně pro zážitek. Položíte si hlavu na špalek a pak už jen čekáte, až se maestro pustí do díla a začne vám usekávat vlasy sekyrou.

Zpět do minulosti

Myslíte si, že se jedná jen o jeden z dalších absurdních výstřelků? Tato praxe je poměrně stará a její kořeny spadají do třicátých a čtyřicátých let minulého století, kdy prodejci seker ukazovali kvalitu ostří před potenciálními kupujícími.

Níže se podívejte na přiložené video. Troufli byste si nechat si ostříhat vlasy sekyrou? 

zdroj foto: youtube

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE