Muži, kteří nás inspirovali v roce 2018


Představujeme vám náš seznam lidí, kteří nás nějakým způsobem dokázali inspirovat. Přes celebrity, sportovní hvězdy, až po instagramové hvězdy, které motivují milióny lidí po celém světě.

Bradley Cooper

Americký herec si již dokázal vydobýt své místo mezi hollywoodskou smetánkou snímky jako například Pařba ve Vegas, Americký sniper… Nyní však již tak úspěšnou kariéru dokázal povýšit na zcela novou úroveň. A to za jeho režisérský debut Zrodila se hvězda, za který získal nejen Zlatý glóbus, ale také je jedním z hlavních kandidátů na Oscara. Vzhledem k tomu, že se jednalo o jeho první režisérský počin, je samotná nominace za nejlepšího režiséra více než impozantní. Tento snímek, v němž se jedné z hlavních rolí ujal samotný Cooper se zpěvačkou Lady Gaga si vysloužil kladné hodnocení i u filmové kritiky.

Kevin Love

I když ve sportu byste neměli dát na odiv své slabiny, najdou se i tací, kteří se je nebojí přiznat. Jedním z nich je i Kevin Love, americký basketbalový hráč z klubu Cleveland Cavaliers, který se veřejně vyjádřil o své bitvě s depresí a úzkostí. Nepochybujeme o tom, že tímto přiznáním inspiroval další a otevřel diskuzi o duševním zdraví ve sportu.

Justin Baldoni

Pokud jste otec a nesledujete Justina na Instagramu, věřte nám, že o hodně přicházíte. Justin se stal otcem v roce 2017 a na svém účtu veřejně komentuje své emoční a osobní proměny, ke kterým došlo, když se stal otcem. Nebojí se popisovat nejen své vtipné historky, ale i tu horší část rodičovství.

Alex Honnold

Alex je americký profesionální horolezec. Je také jediným člověkem, kterému se podařilo bez použití jištění zdolat El Capitan (jedná se o 900 metrů vysokou skalní stěnu) v národním parku Yosemite. Vrcholu dosáhl za tři hodiny a 56 minut. Nezkoušejte to prosím doma ani nikde jinde. Alex je již ostřílený horolezec, kterému se jen tak nikdo nevyrovná.

zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |