MENU - zobrazit / skrýt

Kdo si za posledních dvanáct měsíců vydělal největší balík peněz?


Neuvěřitelných 5,1 miliardy dolarů vydělalo sto nejúspěšnějších celebrit za poslední rok. Do tohoto žebříčku se řadí herci, zpěváci, sportovci (ti se mimochodem řadí mezi TOP 8 nejvíc sexy zaměstnání) i moderátoři. My jsme si však posvítili na první trojici. Uhádnete, kdo si přišel na nejvíce miliónů?

1. Taylor Swift

Popová hvězdička Taylor Swift si se svými příjmy v hodnotě 170 miliónů dolarů hravě pojistila první příčku v žebříčku. Na tuto částku si přišla nejen díky svému koncertnímu turné 1989 World Tour po Americe, ale také díky smlouvám se slavnými značkami, jako například Apple, Keds nebo Coca-Cola.

2. One Direction

I když tato hudební kapela přišla o jednoho svého člena a v současné době si dává pauzu, i tak se vyhoupla na druhé místo se svými celkovými příjmy. A to především díky svému koncertnímu turné On the Road Again. Odehráli celkem osmdesát koncertů a to na všech kontinentech. Přišli si na 110 miliónů dolarů.

3. James Patterson

Americký autor thrillerů James Patterson se možná pro někoho překvapivě objevil na třetí příčce. A to s částkou v hodnotě 95 miliónů dolarů. Patterson je znám především za své romány o detektivovi a soudním psychologovi Alexi Crossovi. Prodal více než 300 miliónů kopií svých knih a drží Guinnessův rekord, že jako první člověk prodal jeden milión e-knih.

Do desítky nejbohatších se dále dostali:

4. Phil McGraw (88 miliónů dolarů)

5. Cristiano Ronaldo (88 miliónů dolarů)

6. Kevin Hart (87,5 miliónů dolarů)

7. Howard Stern (85 miliónů dolarů)

8. Lionel Messi (81,5 miliónů dolarů)

9. Adele (62 miliónů dolarů)

10. Rush Limbaugh (79 miliónů dolarů)

zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE