Internet se baví na adresu United Airlines, jejich hodnota již klesla o miliardu dolarů


To, co se přihodilo u americké aerolinky United Airlines, nemá obdoby. Jejich pasažér byl násilně vyvlečen z letadla poté, co odmítl uvolnit místo jejich zaměstnanci. Na internetu se vzápětí objevila řada parodií, která se vysmívá arogantnímu chování společnosti. 

Jak k tomu vlastně došlo? Americká aerolinka zkrátka prodala více letenek, než kolik bylo míst v letadle. To však není nic tak neobvyklého, pravidelně se stává, že několik pasažérů se nedostaví k odletu. Jenže v onen den se dostavili všichni a letecká společnost začala rychle řešit, jak si poradit s daným problémem. Oslovila všechny cestující v letadle, vysvětlila jim danou situaci, nabídla kompenzaci ve výši 800 dolarů, přespání v hotelu a let na další den. Nikdo se však nepřihlásil dobrovolně, tak přišel na řadu los.

Náhodní cestující, kteří byli vybráni, se nakonec zvedli a opustili letadlo, až na jednoho. David Dao, který se nehodlal za žádnou cenu připravit o své místo. Ochranka tak na něj použila nepřiměřené násilí, doslova ho omráčila a vytáhla z letadla za udivených a zděšených pohledů ostatních cestujících.

Celé video se dostalo záhy na internet a společnost toho měla hodně, co vysvětlovat. Ředitel aerolinek se nejprve postavil za své zaměstnance, později se však omluvil napadenému pasažérovi. To už však bylo příliš pozdě. Hodnota jeho společnosti klesla o miliardu dolarů a internet zahltily vtipná videa utahující si z United Airlines.

Pokud vás čeká let s United Airlines, možná byste se měli naučit bojové umění nebo se inspirovat tréninkovým cvičením Chrise Hemswortha, filmového Thora. Nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit. 

zdroj foto: youtube

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |