MENU - zobrazit / skrýt

Co rozhodně nekupujte matce pod stromeček


Vánoce se kvapem blíží a dříve než si začnete zbytečně lámat hlavu, co máte koupit svojí matce, přečtěte si náš článek. Neporadíme Vám, co koupit. Ale poradíme Vám, co nekoupit. Při výběru dárku se snažte myslet na to, co všechno pro Vás tato jedinečná žena udělala.

Kuchyňské potřeby

Vaše matka strávila roky vařením, krmením, nákupem potravin. Další úžasný nůž, mixér nebo něco podobného sice říká: „Díky mami.“ Ale druhým dechem dodává: „Co bude k obědu příště a kdy mohu přijít.“

Doplňky do koupelny

Představa zbrusu nové a třeba i designové štětky na záchod nebo porcelánové podložky na mýdlo je sice pěkná, ale nikterak uspokojivá. Dojem s takovýmto dárkem neuděláte.

Prádlo

Pokud nemáte velice speciální vztah s matkou, který by byl ve většině států trestným činem, tak se do nákupu negližé nepouštějte. Vyvolalo by to pouze rozpačité úsměvy a značné podezření.

Certifikát

Dárkovým certifikátem na jakékoli služby říkáte: „Drahá mamko, nechtělo se mi moc přemýšlet, co by se ti mohlo líbit, tak alespoň toto.“

Zvíře

Vaše matka Vás vypiplala od novorozeněte. Teď se konečně zbavila povinnosti starat se o vás a nyní by měla zářit štěstím, že má začít vychovávat nové bezbranné zvířátko? Tak na to zapomeňte.

Domácí spotřebič

Vysavač bude super moderní a bude umět skoro sám vysávat, sousedky by mohly závidět. Ale při výběru dárku myslete na to, že tato žena strávila půlku svého života uklízením po vás a tudíž asi nebude projevovat radost, kterou byste očekávali.

Autodoplňky

Je jedno, že vaše matka jezdí autem téměř dennodenně. Ale cokoli praktického v podobě nových potahů či krásných autokoberečků jí radost neudělá. A vlastně žádné jiné ženě.

Permanentka do tělocvičny

Vaše matka si přes den při úklidu a vaření zacvičí víc než dost. A rozhodně ji zrovna o vánocích nemusíte připomínat, že už není v nejlepší kondici a že se začíná kulatit. U příležitosti jakýchkoli významných dnů – vánoce, svátky, narozeniny, Den matek se raději držte u zaručeného dárku – čokolády.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE