MENU - zobrazit / skrýt

Chlapi na plastice? Proč ne. A jak je to se zvětšením penisu?


Velká prsa, rty, vyhlazení vrásek, liposukce... Ženy už své návštěvy u plastických chirurgů přestaly tajit a jejich služeb zdaleka nevyužívají jen herečky, zpěvačky nebo modelky. Svou fasádu si dnes zkrátka nechává upravit kdekdo. U plastických chirurgů se začínají objednávat i muži. Ti však stále vyžadují trochu více diskrétnosti, i typy operací a zákroků se od těch "ženských" trochu liší.

Muži vědí, co chtějí. Když už navštíví centrum plastické chirurgie, očekávají rychlý výsledek, nenáročnou rekonvalescenci a to všechno diskrétně, aby o tom nevědělo jejich okolí. Některé zákroky jsou sice náročnější, ale u některých tohle není vůbec žádný problém. Třeba takový botulotoxin je téměř „obědovou metodou“, na kterou si můžete odskočit při pauze na oběd. A i když je vyhlazení vrásek stále ještě doménou žen, i muži už projevují zájem.

A co si muži nechávají vylepšit? Povislá víčka, nechávají si vyhladit vrásky, nastřelovat vlasy, odstraňovat špeky z břicha a poměrně častým zákrokem bývá i zmenšení prsou. Příčinou problému nemusí nutně být nežádoucí tuk, ale třeba zbytněná prsní tkáň, kterou zaviní hormonální změny. Tzv. gynekomastie se navíc může objevit pouze u jednoho prsu. Proto jsou pak prsa ještě nápadnější – jedno z nich je zkrátka na první pohled větší a tvarově odlišné. Chirurgové tento problém umějí úspěšně řešit.

A jak je to s penisem? Je možné ho chirurgicky zvětšit?

Od pradávna je velikost penisu pro muže symbolem mužství a není divu, že s pokroky medicíny si muži snaží pomoci. Penis jako orgán je vlastně živé houbovité těleso, které se při vzrušení naplní krví, zpevní a tím lépe proniká při pohlavním aktu do pochvy. Právě proto, že houbovité těleso je živá tkáň, nelze do něho řezat ani ničím nastavovat. Pokud se tak stane, poškozená část tkáně se v místě poranění projizví, neplní se a penis se může v erekci v tomto místě ohýbat. Jediná možnost prodloužení je uvolnění části penisu, která je připevněná ke kosti stydké. Proto se tomu říká relativní prodloužení. Uvolněním vazu, který penis drží u stydké spony, část houbovitého tělesa vypadne ven z těla. Nejedná se však o veliké prodloužení, snad tak 2 vzácně 3 cm. Operace není úplně bez rizik a mnoho klinik ji nedělá.

Penis je možné nechat si i rozšířit. Jedinou možností, jak zvětšit tloušťku penisu, je vyplnit tenké podkoží penisu nějakým výplňovým materiálem. Syntetický materiál má však obecně tu nevýhodu, že bývá často více nestálý a brzo se vstřebá. Z těchto důvodů je jako nejoptimálnějším a také nejčastěji aplikovaným materiálem pro výplň podkoží penisu vlastní tuk. Je však nutné vědět, že zesílení průměru penisu je jen záležitost estetická, nikoliv funkční, tedy, že při erekci je síla a pevnost topořivého tělesa stejná a jemný materiál doplněný v podkoží se do pochvy protlačí jak přesýpací hodiny, tedy funkční efekt při intimním styku je minimální. V erekci se též penis touto erekcí prodloužený zúží, neboť se protáhne a materiál je tedy tenčí než v klidu. Nejvhodnější indikaci k výkonu mají muži po obřízce, protože bez obřízky materiál pod kůží může primárně cestovat a usazovat se nejvíce v předkožce a penis pak nabývá tvaru hrušky.

Raději to s těmi plastickými operacemi mnoho nepřehánějte, mrkněte na borce, co to neukočírovali.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE