MENU - zobrazit / skrýt

Celebrity, které se uměly narodit


Někdo se chce proslavit kvůli slávě, někdo zase kvůli penězům. To však nebude případat těchto celebrit, které se narodily v rodinách, díky kterým byly zajištěny ještě dříve, než odstartovala jejich hvězdná kariéra.

1. Taylor Swift

Rodiče této americké zpěvačky – finanční poradce Scott Kingsley Swift a bývalá manažerka marketingu Merill Lynch – vychovávali svou dceru na jedenáctiakrové farmě v Pennsylvánii, kde navštěvovala soukromou školu a na prázdniny jezdili do jejich letního domu v New Jersey. To není špatný život, co myslíte?

2. Willow a Jaden Smith

Willow se svým bratrem Jadenem se narodili do velmi bohaté rodiny. Jmění jejich rodičů – herci Will Smith a Jada Pinkett-Smith – se odhaduje na 200 miliónů dolarů. Nyní, kdy mají oba rozjetou svou hereckou a hudební kariéru, se dá předpokládat, že značně rozšíří rodinný rozpočet.

3. Psy

Tento zpěvák pochází z okresu Gangnam v Soulu, Jižní Korea. Tedy stejné místo, o kterém zpívá ve svém nejznámějším hitu (Gangnam Style). Gangnam je jednou z nejbohatších oblastí v Soulu, v podstatě Beverly Hills jihokorejské metropole. Jeho otec Park Won-Ho je výkonným předsedou DI Corporation, jeho matka Kim Young-hee vlastní restauraci.

4. Miley Cyrus

Když se Miley narodila v listopadu 1992, její otec dobýval se svým hitem Achy Breaky Heart hudební příčky. Jmění Billyho Raye je odhadováno na 50 miliónů dolarů. Bez svého otce by Miley jen stěží mohla vybudovat své vlastní impérium, počínaje úspěšným programem Hannah Montana.

5. Jennifer Aniston

Rodiče Jennifer jsou herec ze Dnů našeho života John Aniston a herečka Nancy Dow. Jejím kmotrem byl dokonce samotný představitel Kojaka – Telly Savalas. Jenn vyrůstala v Los Angeles, její rodina se však přestěhovala do New Yorku, kde Jennifer navštěvovala školu na Manhattanu.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: celebrity | luxus

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE