Auto Motoautor: redakce Menzone.cz

Dodge Challenger SRT8 - je zpět

Už je tomu víc jak 35 let, co automobilka Dodge vypustila poslední model sportovního kupé Dodge Challenger. Obnovený Dodge Challenger SRT8 zůstává věrný svým kořenům a zanechává v sobě charakter závodního auta, se kterým se můžete prohánět po běžných okreskách. 

Drtič aut na dvou kolech

Tak tuhle motorku jste určitě ještě neviděli. Je totiž větší než kterékoliv normální auto a vaše vozítko na čtyrech kolech přejede jako nic. Vždyť její jméno vypovídá za všechno: Monster Motorbike from Hell! - Motorka z pekla. 

Lexus LF-A Roadster - Konkurence pro Ferrari?

Koncept LF-A Roadster jasně naznačuje, že to Lexus myslí s efkovou řadou vážně. Roadster vypadá naprosto úžasně a jeho o střechu bohatší brácha porazil na proslulé Nordschleife Carreru GT i Zondu! 

Knight Rider - Nový K.I.T.T - VIDEO

Co všechno dokáže nový K.I.T.T (Knight Industries Three Thousand) v remaku klasického televizní seriálu z 80. let - Knight Rider? Původní Pontiac Trans Am nahradil moderní Ford Mustang Shelby GT500KR.  

Parádní Porsche - VIDEO

Super auto, úžasný zvuk, jedinečné jízdní vlastnosti. Mít Porsche v garáži, to by byla jízda.   

Porsche 911 v úpravě Sportec SP580

Porsche 911 Turbo 997 je již samo o sobě hodně ostrým autem, ale stále se najdou tací, kterým nestačí. Pro tyto zákazníky je zde Sportec, který nabízí úpravu SP580. Číslice není nic jiného než výkon motoru v koních. 

Mazda CX-7 - sportovní SUV

Ten, kdo byl v posledních dvou letech v Americe a rozhlédl se po tamních silnicích, možná si všiml Mazdy CX-7, která měla právě v USA veliký úspěch. Toto sportovně pojaté SUV, které se v Americe prodává od roku 2006, přichází v evropské verzi do České republiky až nyní, a to s asi ročním…

Audi A3 Cabriolet - s větrem ve vlasech

Sportovní, elegantní a plné emocí - nové Audi A3 Cabriolet se představuje právě včas. Již na jaře 2008 se totiž začne prodávat. Sportovní geny Audi A3 jsou v tomto případě kombinovány s exkluzivitou a elegancí otevřeného automobilu.  

Navštivte výstavu Mmotion 07

Jedna z největších českých automobilových akcí se blíží. Už 29. listopadu se novinářům a vip hostům otevřou brány pražského veletržního paláce v Holešovicích, kde se bude konat již 3. ročník výstavy Mmotion. Jak už název sám o sobě naznačuje, jde o emoce ukryté v automobilech a motocyklech.…

Připravte auto na zimu!

Tak a je to tady, léto je nenávratně pryč a nastává čas pochmurných mrazivých dnů, které neprospívají našim plechovým miláčkům ani lidem. Určitě mnozí z vás tento týden přišli ke svému autu a spatřili okénka pokrytá námrazou. To už zima vystrkuje růžky a definitivně posílá léto na dlouhou…

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |