Seznam států, které vás nevydají do ČR


Ano, toto je článek pro Radovana Krejčíře, Viktora Koženého a jim podobné. Vydělali jste stamilióny ne úplně legálním způsobem, a začíná vás pálit půda pod nohama? Buďte bez obav máme pro vás řešení: slunná a příjemná místa, kde se lehce a hlavně bezpečně ukryjete. Prostě ráj pro podnikatele na hraně zákona nebo za ní. Země, které vás nevydají. 

Muž skládá do tašky poslední svazek bankovek, zvenčí někdo zuřivě bouchá na dveře. Přesně v okamžiku, kdy se dveře rozletí a dovnitř vpadne hlouček oklamaných, opouští muž tajným vchodem místnost a spěchá k čekajícímu vozu. Cesta na letiště je jedním z posledních vzrušující momentů v této zemi. Dobrodružství skončilo, zbývá už jen klidný život v luxusu. Pokud i vy už máte vyděláno, přijměte pár rad kam se uklidit. Existují totiž země, které vás do ČR nevydají.

 

Argentina

Jihoamerický přímořský stát u Atlantského oceánu. Ještě nedávno docela bohatá země, kde se dalo pěkně zašít. Po státním bankrotu a krachu měny to bude sice horší, ale v nejhorším případě...

Bolívie

Vnitrozemský stát v Jižní Americe. U moci jsou pravičáci, kteří se snaží o diplomatické styky s většinou zemí světa. O České republice asi nevědí, smlouvu o vydávání zločinců s námi nemají.

Ekvádor

Na severozápadě Jižní Ameriky při pobřeží Pacifiku leží stát, jehož jméno jsme v minulosti znali hlavně z nálepek na banánech. Vzhledem k tomu, že se nachází v oblasti rovníku, tak se připravte na pořádný pařák, ať nedostanete infarkt. K Ekvádoru patří i známé ostrovy Galapágy.

Madagaskar

Tento ostrov na jihu Afriky v Indickém oceánu vřele doporučujeme. Před deseti lety tu zahájili demokratizační proces, tak jen riskujete, že by vás za pár let mohly tamní úřady vydat zpátky do Česka, to snad ale v dohledné době nenastane. Jinak naprosto pohodový stát, kde zatím nikdo nic neřeší. Do kufru si nezapomeňte přibalit francouzský slovník.

Jihoafrická republika

Ještě před čtyřiceti lety by si vás tu našli Britové, ale ti už naštěstí v Jihoafrické republice nemají žádné slovo. Bohatá země, která se k zašití přímo vybízí, velká města i mnoho venkovských farem. Angličtina všude samozřejmostí, bohužel i AIDS a HIV

Mauricius

Ostrovní stát východně od Madagaskaru. Překrásné místo, jen pozor na Brity. I když Mauricius vyhlásil nezávislost před třiceti lety, Velká Británie si ostrov stále nárokuje. Klidné zašití ale s trochou rizika. Zkuste třeba i změnit podobu, pak zapadnete.

Filipíny

Ostrovní stát v jihovýchodní Asii, v západním Pacifiku. Určitě se tu ztratíte a navíc se pobavíte, pořád tam něco slaví, tak proč se tu neukrýt a užívat si. Pozor ale na povstalce, nechtějí nic slavit, ale pořád jen válčit.

Saúdská Arábie

Přímořský stát zaujímající většinu Arabského poloostrova mezi Rudým mořem a Perský zálivem. Velmi bohaté království, takže s hodně penězi tu snadno zapadnete. Vyhlídku do budoucnosti trochu kazí konflikty, které se zemí občas přeženou, ale jako místo k uklizení poslouží docela dobře.

Thajsko

Tak to je to pravé ořechové. Přímořský stát v jihovýchodní Asii na západě poloostrova Zadní Indie je obléván jak Indickým oceánem, tak na východě okrajovým mořem Pacifiku ? Jihočínským mořem. Ztratíte se tu s naprostou jistotou. Ceny jsou velmi nízké i na české poměry. A těch všehoschopných krásek, které čekají jen na vás. Tak proč si neužít?

Marshallovy ostrovy

Souostroví v západní oblasti Pacifiku s velice příjemným podnebím. Republika má jen 54 tisíc obyvatel, takže to je taková větší vesnice. Dříve nebo později se tu potkáte s každým, tak musíte být nenápadní. Odměnou vám je poklidný a nákladný život. 

Poznámka na závěr: tento článek byl publikován v létě 2007. Od té doby nebyl seznam zemí, které nevydávají zločince do ČR, aktualizován. Než se rozhodnete do nějaké ze zemí uprchnout, doporučujeme si ověřit aktuální stav.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |