Zpackané tetování? Pokud jste na tom podobně, jako lidé na videu, popřemýšlejte o laseru


Zpackané tetování? Pokud jste na tom podobně, jako lidé na videu, popřemýšlejte o laseru

Zdroj: pixabay.com

Kdo dneska nemá tetování, jakoby ani nebyl. Co když si ale necháte zvěčnit jméno své jediné, milované a zaručeně té pravé a pak přijdou kopačky? Nebo narazíte na nešikovného tatéra a nebo se prostě blbě vsadíte? Máte tři možnosti. Buď se s novou ozdobou svého těla smíříte, necháte si ji přetetovat něčím sofistikovanějším nebo si ji zkrátka necháte odstranit. Není to levné, není to za minutu, ale jde to dnes i bez ošklivých jizev. A zákonitě se stoupající poptávkou po tetování, stoupá poptávka právě i po jeho odstranění.

Zatímco dříve se tetování všelijak brousilo, což bylo bolestivé a místo obrázku jste pak měli na kůži hnusnou jizvu, dnes nabízejí studia odstraňování tetování laserem. A chlubí se, že odstraní tetování všech barev. Laser produkuje krátké pulsy světla na tetování, které prochází vrchní vrstvou kůže, aniž by ji poškodily. Tyto pulsy jsou pohlcovány pigmentem v pokožce, přičemž dochází k roztříštění pigmentu na miniaturní částice, které sou následně vylučovány z těla. Odstranění tetování pomocí této nové revoluční laserové technologie je považováno za nejlepší metodu mezi všemi, jak se zbavit nechtěného tetování. Ačkoli je o něco nákladnější a vyžaduje více sezení, je tento proces údajně poměrně bezbolestný a dosahuje vynikajících výsledků. Je nutné však vždy zákrok konzultovat s lékařem a zvolit vhodný postup.

Podle příspěvků v diskuzích na internetu se obtížněji odstraňují barevná tetování a proces bolestivý je. Podle někoho od bolesti částečně pomůže chlazení při zákroku, které ale všechna zařízení nenabízejí. Také to není zadarmo, odstranění stojí určitě víc než samotné tetování.  Tetování rozhodně nezmizí po prvním sezení, je jich potřeba několik.

Tetování, které opravdu nechcete

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |