Z čeho se skládá nejdražší koktejl světa?


Nad tímto článkem zůstane mnohým rozum stát. Stojíte před otázkou, zda si v jedné vyhlášené restauraci dát nejdražší koktejl světa nebo si za cenu nápoje raději pořídit nové auto? Většina dotazaných by měla jednoduchou volbu, ovšem najdou se i tací, kteří si raději nechají hrdlem protéct koktejl za 313 tisíc korun. Co k tomu dodat?

Londýnská restaurace Gigi's je svou nabídkou zaměřena čistě na boháče. Ostatně, napovídá tomu i čtvrť Mayfair, ve které se nachází. Při příležitosti jejího premiérového otevření si připravila na počest Grace Jonesové nejdražší koktejl světa. A když říkáme nejdražší, tak tomu opravdu tak je. Jeho složení z šampaňského Vintage Cristal 1990 a brandy Samalens Vieille Relique Vintage Bas Armagnac z roku 1888 dělá z nápoje to nejluxusnější a nejdražší a za cenu nového vozidla. Jako třešnička na pomyslném dortu jsou jedlé lístečky zlata.

Grace Jonesová si tak pochutnala na koktejlu za částku 8 888 liber, což je v přepočtu zhruba 313 tisíc korun. Jen si to představte. Co hlt směsi těch nejvybranějších chutí, to například 20 tisíc korun v háji. Nezbláznili se tam?

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: koktejl | luxus

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |