MENU - zobrazit / skrýt

TOP 8 nejvíc sexy zaměstnání


Zajímá vás, jaké povolání vnímá většina lidí jako atraktivní? Hodit se to může vždycky - představte si, že jste na párty, kde se pokoušíte najít rychlý flirt a chcete na zvolený protějšek dobře zapůsobit? Server careerbuilder.com vypracoval výzkum týkající se nejatraktivnějších zaměstnání vůbec.

1. Modelky

Ano, pokud přitažlivá žena o sobě prohlásí, že je úspěšnou modelkou, její atraktivita ještě stoupne. Většina mužů vyvalí oči z důlku a celou si ji ještě jednou důkladně prohlédnou. Když je žena modelkou, případně muž modelem, znamená to, že si šli za svým snem, že dosáhli něčeho výjimečného. Cestují po světě a užívají si své nezávislé zaměstnání.

modelkamodelka

2. Barmani

Představa barmanky je u většiny lidí stejná - sebevědomá komunikativní žena s velkým výstřihem, která se vyzná a je schopná se s vámi bavit o čemkoliv a jen tak něco ji nerozhodí. Tomu odpovídá i představa barmana - svalnatý sympaťák, který se nebrání jakémukoliv flirtu.

3. Umělci

Představě, že jejich protějšek je malíř nebo hudebník, holduje většina světových romantiček. Je jim v podstatě jedno, že mají mnohdy problémy se vůbec uživit, avšak to, že se živí kreslením obrazů, je přece tááák romantické.

4. Zdravotní sestřičky

Převlek zdravotní sestřičky není náhodou jedním z nejoblíbenějších erotických kostýmků. Mužům se líbí představa roztomilé sestřičky s injekcí v ruce a minisukní, která odhaluje krásné nohy.

5. Degustátoři zajímavého výrobku

Pokud žena řekne, že se živí jako degustátorka známé značky piva, většině mužů spadne brada. Zaujme je svou originalitou a sebevědomím.

6. Sportovci

Každý sportovec má svaly a vypracovanou postavu, což je v dnešní době ideálem mužské krásy. Divíte se tedy, že sportovci patří do nejvíce sexy zaměstnání?

7. Hasiči

Představa, že náš protějšek se pravidelně ocitá v ohrožení života, aby mohl zachránit jiné lidské životy, je velice lákavá. Spousta romantických žen hasičům neodolá.

8. Kovbojové

Též častý erotický kostým. Kovbojové jsou charakterističtí svou sílou, osobitostí a nezávislostí, což spousta lidí hodnotí velice kladně.

Zdroj foto: foter.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE