Tipy na stylové pracovní oděvy, které vás zahřejí i v těch největších mrazech


Myslíte si, že montérky a pracovní oděvy jsou jen a pouze funkční? My vás přesvědčíme o tom, že si pracovní oblečení kromě označení funkčnosti zaslouží také nálepku stylové. Zásluhu na tom má značka Červa a jejich kolekce oblečení, které jsou určeny do kruté zimy. I ta se však s vlastnostmi a přednostmi materiálů těchto kolekc promění v zimu, do níž se nebudete bát vyrazit. Budete totiž od hlavy až k patě oblečeni stylově, teple a funkčně.

Emerton se představuje

Pracovní oděvy Emerton patří mezi jedny z nejkvalitnějších na trhu. Jak už jsme nakousli, vynikají moderním designem, precizním zpracováním, funkčností i kvalitou materiálu. Kromě kvalitního oblečení, které je vhodné do horkých letních dnů, nabízí tato značka také zateplené zimní pracovní oděvy. Jaké kousky si pořídit do letošní zimy?

Zimní kalhoty, ve kterých rozhodně nezmrznete

Pojďme se podívat na to, zda existují kalhoty, které jsou stylové, kvalitně zpracované do posledního detailu a zároveň vhodné do zimních dnů? Zateplená verze standardních montérek EMERTON WINTER všechny požadavky splňuje. Pokud pracujte v opravdu náročných klimatických podmínkách, jistě vám přijdou vhod zimní pracovní kalhoty EMERTON, které jsou vhodné až do -40°C.

A ke kalhotám teplou bundu

Jak už jsme zmínili, na zimu byste měli být vybaveni od hlavy až k patě, nezapomínejte proto také na výběr kvalitní a dostatečně teplé bundy. Sáhnout můžete například po zimní softshellové bundě EMERTON, která je větru a vodě odolná, prodyšná a vhodná do mínusových teplot. Kromě uvedených předností nabízí také moderní střih. Pokud máte na seznamu věcí práci, kde musíte mít pracovní oblečení do mínusových teplot, měli byste do něj zařadit i zimní pracovní bundu EMERTON do -40°C, která navíc ke kalhotám ladí. Potěší vás reflexními doplňky i multifunkčními hlubokými kapsami.

Nenechte si ujít kolekci MAX WINTER

Také kolekce MAX je zaměřena na nabídku kvalitního pracovního oblečení do zimy a stejně jako kolekce EMERTON nabízí oblečení, jež je jednak funkční a jednak stylové.

Teplé a stylové montérky

Co se týče montérek a pracovních kalhot, vybrat si můžete hned z několika variant. Pracovní kalhoty MAX WINTER vhodné k práci do mínusových teplot nabízí příjemný nešustivý materiál, zdvojená kolena i multifunkční kapsy a jsou k dostání hned v několika barevných variantách. Pracovní kalhoty MAX WINTER REFLEX jsou oproti předchozím vybaveny praktickými reflexními pruhy po obvodu nohavic.

Pracovní bunda, se kterou uděláte díru do světa

Reflexní prvky, zateplení, kvalitní materiál a tři barevné verze doplňující montérky stejné kolekce, to je pracovní bunda MAX WINTER REFLEX, jež se stane vaším pomocníkem do zimních dnů.

Stylové, funkční a vhodné do zimy, to vše pracovní oděvy, které jsou k dostání na stránkách společnosti TOMIS CZ, splňují. Pořiďte si i vy kvalitní výbavu.

zdroj foto: tomiscz.cz

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |