Pštrosí polštář aneb Dopřejte si "dvacet"


“Nestrkejte hlavu do písku. Strčte ji radši do našeho pštrosího polštáře,” je slogan, který na eshopech doprovází většinu pštrosích polštářů. Tato novinka od designérského dua Kawamura-Ganjavin ze studia Banana Thinks postupně ovládá celý svět. Jaký je jeho účel? Můžete si v pohodlí zdřímnout prakticky kdekoliv.

Všichni vědí, že spánek ve vlaku, autobuse, či na školní lavici není vždy zrovna nejpohodlnější záležitost, což dalo podnět k vytvoření této inovativní nezbytnosti pro spáče a cestovatele. Způsob užití je vskutku jednoduchý - polštář nasadíte na hlavu a můžete pohodlně dřímat téměř kdekoliv.

Už žádné otlačené čelo

Polštář je ve tvaru cibule z velice měkkého a příjemného materiálu. Dokonale nahradí postel, polštář i masku na spaní. Díky speciálním otvorům pro nos se nemusíte obávat, že by se v polštáři špatně dýchalo. Ze stran má polštář dvě větší díry, do kterých můžete zastrčit i ruce. Díky izolaci hlavy a rukou dochází ke zmírnění vnějších dráždivých podnětů jako je světlo a zvuky. Další výhodou je, že vaši hlavu, krk i ruce udržuje v teple, tudíž je velice vhodný na zimní období. Dá se dobře složit a v případě potřeby i vyprat.

Ovšem pokud používáte polštář na veřejných prostranstvích, měli byste si dát pozor na vaše osobní věci. Nikdy nemůžete vědět, kdo se rozhodne zneužít vašeho tvrdého spánku a omezené viditelnosti a slyšitelnosti.

Pštrosí polštář můžete sehnat na spoustě českých eshopů, jeho cena se pohybuje od 800 do 2000 korun.

Zdroj foto: Facebook studio Banana

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zábava

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |