Proč ženy milují muže, kteří cvičí jógu


Popularita jógy stále stoupá. Ženy již odhalily její přínosy, ty fyzické i psychické. U mužů je však jóga spíše tabu. Což je škoda, neboť ženy preferují tyto muže hned z několika důvodů.

Instruktorka jógy Juliana tvrdí, že muži, kteří praktikují jógu, mají otevřenější mysl a také se nebrání novým výzvám. Jsou také soustředěnější, klidnější a šťastnější. Což na řadu žen působí sexy.

Muž praktikující jógu je pro ženu atraktivní z těchto důvodů:

Dbá o své zdraví, i to duševní

Pokud cvičíte jógu, pro ženu tím vysíláte jasný signál. Pečujete o své zdraví, a to jak po fyzické, tak i psychické stránce.

Je synonymem klidu

Ženy nesnáší věčné bručouny a muže, kteří dramatizují každou maličkost. Proto když zjistí, že milujete jógu, bude vědět, že milujete klid. Odhalíte, že máte klidnou mysl, nebo alespoň že na ní pracujete.

Je silný a flexibilní

Jóga vás dokáže dostat do formy. Navíc u řady pozic bude muset být hodně flexibilní. Ženy navíc milují flexibilní muže z dalšího důvodu, v ložnici se to bude velmi hodit.


Má otevřenou mysl

Jóga ženám odhalí další podstatnou věc, a to že jste otevřeni novým věcem a nežijete ve stereotypu. Neboť jóga je spíše přisuzována ženám. Pokud se však vydáte na hodinu jógy, ukážete jí, že vy rozhodně nepatříte mezi typické chlápky.

Je dobrým posluchačem

Jogínové se mohou pochlubit další schopností, a tou, že umí naslouchat. Díky józe trénují svou mysl, aby zůstala v přítomnosti. Žena tak bude vědět, že když na vás mluví, tak ji opravdu posloucháte a nenecháváte se zbytečně rozptylovat svými myšlenkami.

zdroj foto: pixabay.com

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |