Po čem ženy touží?


Představte si, že jednoho dne se ráno probudíte a zjistíte, že máte schopnost vidět ženám do hlavy. To by bylo ušetřené námahy a zbytečného přemáhání, co? V pohádce ale bohužel nejsme, přesto existuje studie, která sledovala spokojené vztahy a na základě nich sestavila žebříček věcí, po kterých ženy touží.

1. Mužská empatie

Pokud je některá žena naštvaná nebo se jí přihodilo něco nemilého, v těchto chvílích nejvíce touží po mužské empatii. V tento okamžik přichází na řadu obejmutí nebo podaný kapesník a věřte tomu, že toto ženy velice ocení.

2. Pozornost

V období prvního oťukávání jsou ženy raději, když se muž snaží a věnuje ženě značnou pozornost. a řadu tak přichází gentlemanské praktiky jako otevírání dveří, pomoc při oblékání kabátu, placení, apod.

3. Šaty dělají člověka

Nemusíte se řídit nejnovějšími modními trendy a kupovat si luxusní oblečení v horentních sumách, ale být slušně oblečeni je povinnost. Ženám se líbí vkusně oblečený muž a když se přizpůsobíte stylu jejímu oblékání, rozhodně si přidáte plusové body.

4. Uznání chyb

Nikdo není dokonalý a chyby dělá každý. To se však nedá říct v případě uznání chyby a její nápravy. Zde máme dvě rozdílné cesty, a tedy k chybě se přiznám a snažím se jí odčinit, což většina žen náležitě ocení a nebo jsem chybu udělal, ale dál to řešit nebudu. Tohle ale není správná volba.

5. Naslouchejte ženám

Pokud ženy něco trápí, naslouchejte jim a snažte s nimi soucítit. Muži často dělají chybu, že jim v těchto chvílích spíše radí, o což většina žen moc nestojí.

6. Na sex opatrně

"Hrr na to" - motto dnešních mužů. Ti by nejraději přeskočili všechny ty nesmysly jako jemné doteky, líbání, předehra, jen aby mohli zasunout. Jenže o tohle všechno ženy stojí. Zkuste zpomalit, nikam nespěchat a počkat na tu správnou chvíli.

7. Ptejte se

Nejlepší uspokojení od ženy dostanete tehdy, pokud o vás bude vědět i ty nejintimnější věci. To samé předpokládá i žena od mužů, takže vyzvídejte, vyzvídejte a vyzvídejte.

8. Lichotek není nikdy dost

Vůbec nic nezkazíte tím, když budete ženám neustále dokola vyprávět jak jim to sluší a že vypadají skvěle. Ačkoliv se to může zdát jako ohraná písnička, ženy tohle mají rády.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |