Po čem ta vaše žena touží? Máme tipy na nej vánoční dárky!


Chcete ji letos překvapit dárkem, ze kterého bude mít skutečnou radost? Nechcete stejně jako loni koupit první kosmetický balíček, který najdete? Nechte se inspirovat našimi tipy! Vybírat dárky pro ženy je pro muže nejtěžším vánočním úkolem, ať už je vaše drahá polovička romatický nebo spíše „programatický“ typ. My jsme se však rozhodli vám tento úkol zjednodušit. Bezdrátová sluchátka či herní myš udělá možná radost vám, ale ženy touží po jiných věcech. Které to jsou?

Každá žena miluje wellness

Víkendový wellness pobyt pro dva udělá ohromnou radost každé ženě. Najděte nějaký s fůrou procedur, se saunou a masážemi. A pošlete ji tam s kamarádkou, která si to užije mnohem více než vy.

Ukažte, že umíte být romantický

Určitě máte spoustu společných fotek a vzpomínek. A až pod stromečkem rozbalí vaše zamilované fotoalbum plné těch nejkrásnějších fotek, slzičku u oka neskryje. Pokud si netroufáte rovnou na album, vyberte alespoň nějakou vaši oblíbenou fotku a nechte ji zarámovat. Uvidíte, že jí udělá velkou radost, i když vás to nebude nic stát.

Tip: Nebo jí můžete nechat vaši fotkou potisknout kryt na mobil, obal na notebook či jinou věc každodenní potřeby.

Když kosmetiku, tak ať za něco stojí

Balíček z déemka ji neohromí, ale parfém Chanel, Dior, Gucci či jiné luxusní značky se pod stromečkem jistě bude vyjímat krásně.

Kulturní zážitek na úrovni

Největším kulturním zážitkem, kterého se od vás zatím dočkala, je návštěva kina? O to víc bude překvapená, až pod stromečkem najde lístky do vídeňské opery, vstupenky na balet nebo na koncert její oblíbené kapely. Pozor – její, nikoliv vaší!

Hodně štěstí!

zdroj foto: istyle.eu/acomware

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |