Pánské hodinky pod 6000 Kč


Každý muž by měl vlastnit alespoň jedny kvalitní hodinky. Nejen proto, aby věděl kolik je hodin, ale také jako doplněk ke svému image. Hodinky dělají hezčí ruku a zároveň cosi naznačují o svém majiteli. MenZone vám přináší pár tipů na kvalitní pánské hodinky. 

Mustang 4600101

Pánské hodinky Mustang s moderním designem širokého koženého pásku. Obsahují odolné minerální sklo. Tyto hodinky se hodí k modernímu oblečení typu tričko a džíny, nikoliv k obleku či sportovnímu oblečení.

Cena od 2300 Kč 

Festina 16128/7 Multifunction

Pánské elegantní hodinky Festina jsou vhodné pro každou příležitost. Ocelový materiál je snadno udržovatelný. Hodinky Festina mají plnohodnotné funkce jako ukazatel data, měsíce a dnů v týdnu, luminiscenční ručičky a odolné minerální sklo. Jsou vodotěsné do 100m.

Cena od 3000 Kč

Esprit Classic Night Chrono

Pánské elegantní hodinky Esprit s chronografem a hnědým koženým páskem. Hodinky mají ve výbavě minerální sklíčko, stopky či ukazatel data. Hodinky jsou vhodné pro každodenní nošení.

Cena od 3890 Kč

Kenneth Cole Reaction IKC1433

Elegantní a moderní pánské hodinky s koženým řemínkem a číselníkem zlaté barvy ve tvaru obdelníku, vodotěsné do 30m. Rozhodně se nehodí k sportovnímu oblečení. Naopak vhodné jsou ke košili či obleku.

Cena od 3900 Kč

Swiss Military Chrono Oscar

Elegantní kvalitně zpracované pánské hodiny s hnědým koženým řemínkem a velkým dobře čitelným datem. Vodotěsné do 50m s sklíčkem odolným proti poškrábání. Vhodné především k tričku nebo košili a džínsům.

Cena od 4900 Kč

Nixon The Capital White

Moderní a elegantní pánské hodinky s jemnými liniemi a ocelovým designem. Budou ideálním doplňkem vašeho image na sobotní párty. Jsou vodotěsné do 160m

Cena od 5900 Kč


 


 


 

  


 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |