Pánové, poskytujete svým vlasům správnou péči?


Správná péče o vlasy je důležitá. Ilustrační foto.
Správná péče o vlasy je důležitá. Ilustrační foto.

Zatímco se pánové v televizních reklamách pyšní hustými vlasy, pro spoustu z vás je kštice jedno velké trápení. Někdo má nevzhlednou plešku, někdo zase řídké vlasy, někdo zase vlasy šedivé. Pakliže chcete poskytnout svým vlasům náležitou péči, nemusíte ihned mířit k nejlepšímu kadeřníkovi, neboť tajemství tkví v kosmetice. K dostání jsou produkty pro suché i mastné vlasy, ale také pro vlasy zatížené lupy. V následujících řádcích vám prozradíme, jaké přípravky by neměly chybět ve vašem kosmetickém arzenálu.

Zásadním mužským problémem je vypadávání vlasů, čímž vznikají nevzhledné plešky. V současné době jsou k dostání účinné přípravky, jež vypadávání vlasů oddalují.

Vlasový stimulátor

S poškozenými, jemnými a vypadávajícími vlasy hravě zatočí stimulátor REVITAL, který se vyznačuje obsahem kyseliny hyaluronové, kofeinem, vitamíny a aminokyselinami. Přípravek, který se aplikuje přímo na pokožku, vyživuje vlasové kořínky a stimuluje růst vlasů. Dále nezatěžuje vlasy. Pakliže má s vypadáváním vlasů problém také vaše drahá polovička, preparát může používat i ona. REVITAL je vhodný pro muže i ženy.
V oblasti vlasové kosmetiky je proslulá značka VICHY, která proti vypadávání vlasů nabízí přípravek VICHY Dercos Aminexil. Na základě dermatologického měření domácí kúra zlepší stav vlasů o 72 %. Intenzivní vlasová kúra je určená výhradně pro muže.

Kúra pro znovuobnovení vlasů

Velké oblíbenosti se v mužské populaci těší kúra pro znovuobnovení vlasů, která pomáhá optimalizovat funkci kmenových buněk. Výrobce uvádí, že během tří měsíců se na hlavě objeví 1 700 nových vlasů. Přípravek na vlasy je pod záštitou již zmíněné značky VICHY, která je průkopníkem v kosmetickém průmyslu.
Účinnost kúry byla prokázána v nemocničním prostředí v porovnání s placebem. Pánové, kteří si po dobu tří měsíců aplikovali tuto kúru VICHY, se mohli těšit z vyšší hustoty vlasů. V porovnání to činilo o 4 % více (což je právě těch 1 700 nových vlasů).

Přípravek na podrážděnou pokožku

Stimulační sérum Cannaderm Cappilus, které obsahuje kofein, konopný protein a sůl z Mrtvého moře, slouží k ošetření vlasové pokožky. Jestliže vás trápí seborea, nadměrný výskyt lupů, případně pociťujete značné podráždění pokožky, ideálním řešením je právě toto sérum. Zamezuje zarudnutí a svědění vlasové pokožky. Vhodným doplňkem k tomuto séru je šampon od stejné značky, o kterém si povíme více níže.

Šampony

Pokud ještě chvíli zůstaneme u značky VICHY, za zmínku bezpochyby stojí šampon s patentovanou molekulou Stemoxydine a technologií zhušťujících polymerů. Šampon nezatěžuje vlasy a jeho posláním je vykouzlit hebké, lesklé a snadno upravitelné vlasy.
Avšak vlasová kosmetika není pouze v nabídce společnosti VICHY. Na trhu působí spousta dalších významných výrobců přípravků na vlasy. Velmi žádané jsou šampony s obsahem konopí. Jedním z nich je Bodycann shampoo, který je charakteristický obsahem již zmíněného konopí, kreatinem a D-panthenolem. Vyznačuje se antibakteriálními účinky a je vhodný i pro citlivou pokožku.
A poslední šampon, který si pánové zamilovali, je Bioaquanol. Kombinuje několik důležitých látek, jako je kofein pro podporu cirkulace v pokožce, hyaluronan sodný pro hydrataci pokožky, panthenol pro regeneraci a rostlinné extrakty.
Investujte do kvalitní vlasové kosmetiky, pokud chcete docílit husté kštice bez plešky. Existuje pestrá škála přípravků přímo pro muže, jen stačí hledat. Nedoporučujeme kupovat kosmetiku v běžných drogeriích, neboť obsahují spoustu chemie, která vlasům, ani vlasové pokožce rozhodně nevyhovuje. Vsaďte na přírodní kosmetiku.

zdroj foto.: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |