LFL – Sexy fotbalistky v podvazcích


Největší dilema každého muže – dívat se na fotbal nebo sexy krásky ve spodním prádle? Dobrá zpráva! Toto složité rozhodnutí vám usnadnil jeden génius, který založil ženskou fotbalovou ligu hrající v podvazcích. Seznamte se s LFL!

Ten inteligentní chlapík je jmenuje Mitchell S. Mortaza a s tímto nápadem přišel roku 2009. Nejspíš předtím trpěl stejnou nerozhodností, tak vznikla americká fotbalová liga známá pod názvem Liga amerického fotbalu v plavkách (Legends Football League - LFL).

V první sezóně se setkala s rozporuplnými reakcemi. Jedni jásali nadšením, že někdo dokázal spojit dvě největší mužské vášně, jiní za tím viděli jen pouhý marketingový tah, jak přilákat vice lidí k obrazovkám. Tak či tak, kombinace fotbalu a krásných žen přinesla své ovoce. Dnes se LFL hraje, kromě Ameriky, také v Kanadě, Australii či Evropě.

Jasně, že je to marketingový tah, ale nemyslím si, že je něco špatného na propagování zdravého těla. Ženy jsou krásné. A naše "dresy" se moc neliší od oblečení, které běžně nosí například gymnastky, plavkyně, běžkyně či volejbalistky," říká jedna z hráček.

Pravidla

Styl hry se podobá ostatním fotbalovým ligám. Součástí uniformy jsou vycpávky ramenou, chrániče kolen, loktů a přilba jsou samozřejmostí. Dále podprsenka, kalhotky, podvazkové pásy (zkrátka standardní výbava) a hurá na hřiště! Každý tým má 7 hrajících hráček a další tři v záloze. Řada hráček si pochvaluje, že můžou někomu „nakopat zadek a přitom u toho vypadat zatraceně dobře”. Jak přesně hra vypadá, to se už podívejte v přiloženém videu.

 

zdroj foto: flickr.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |