Nejšílenější rekordy světa


Svět je nejen plný bláznů, ale i neuvěřitelných rekordů. Co všechno dokáže lidské tělo, lidská zručnost a šikovnost? Přehled nejšílenějších rekordů na světě právě začíná.

Nejdelší nos na světě

Kdyby existoval Frňákovník, strom v pohádce o třech veteránech, asi by se Mehmet Ozyurek z Turecka těžko pyšnil titulem Nejdelší nos. Ale na žádné kdyby se nehraje a proto je tento člověk právem zapsán v Guinessově knize rekordů. Jeho nos měří úctyhodných 8,8 cm.

Žena s nejvíce piercingy

4 225 - přesně tolikrát si nechala do svého těla píchnout piercing Elaine Davidson z Brazílie. Držitelkou tohoto rekordu je od roku 2006 a zatím jí žádná žena nepřekonala. Tomu se nám nechce ani věřit.

Nejširší ústa

Roztáhnout svá ústa do extrémních rozměrů umí Francisco Domingo Joaquim z Angoly. S tímhle pacientem se musí na zubním oddělení spolupracovat jedna radost. Jeho široké "ááá" má rozměr 17 centimetrů.

Největší žvýkačková bublina

Chad Fell ze Spojených států dokázal nafouknout žvýkačku do velikosti 50 centimetrů. Světový rekord je k dnešnímu dni stále v jeho režii, ale je na čase to změnit. Rozhodli jsme zakoupit velké množství balení žvýkaček. Chade, třes se!

Nejdelší ženské nohy

V Česku má prý nejdelší nohy Diana Kobzanová, ale kam se tato modelka a moderátorka hrabe na Rusku Světlanu Pankratovou, která má nejdelší nohy na světě. Číslice 132 cm hovoří za vše. Na fotografii s nejmenším mužem planety.

Nejútlejší pas

Nejmenší pas nosí Američkanka Cathie Jung. Její míra činí 53,3 centimetrů. Pokud se Cathie navlékne do korzetu, dokáže míru srazit na neuvěřitelných 38,1 cm.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: rekordy

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |