MENU - zobrazit / skrýt

Nejbláznivější pojištění celebrit


Většina běžného obyvatelstva se snaží mít jen to nejnutnější pojištění a ještě ho co nejvíce omezit. Takže není divu, že nad tím, co vše si nechávají pojistit známé celebrity, zůstává rozum stát.

Otázka na muže - jste hrdí na své husté ochlupení na hrudi nebo se snažíte jej zbavovat? Určitě na něj ovšem nebudete hrdí jako zpěvák Tom Jones, který si rád nechává napůl rozeplou košili, aby bylo vidět. Své chlupy si nechal pojistit na 140 milionů dolarů.

Myslíte si, že pojistit si pevný vypouklý zadeček není možné? I v tomto případě vás můžeme překvapit. Své pozadí si kvůli strachu, že o něj někdy přijde, nechala pojistit velice známá Jennifer Lopez, která je přesvědčená, že tvar jejího zadečku k ní prostě patří. Kdo by si to nemyslel, když byl několikrát označen za nejhezčí na světě?

Ovšem docela častým jevem je pojištění nohou. Hodnota nohou je různá - například Mariah Carey, jejíž nohy byly při kampani pro Gillette označeny za božské, byly vyčísleny na 20 bilionů korun. Nepojišťuje se pouze krása - v tomto případě můžeme uvést Davida Beckhama, který své nohy potřebuje ke své profesi. Ale i kdyby se něco stalo, dál si bude žít jako v pohádce - pojišťovna by mu totiž vyplatila částku 1,5 miliardy korun.

Ještě bizarnější se může zdát pojištění chodidel, které si za třičtvrtě miliardy korun nechal pojistit irský režisér a choreograf Lord of the dance Michael Flatley, tudíž se již nemusí bát, že si špatně zvrte kotník a jeho pohádkový život skončí.

Zdroj foto: Facebook

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE