MENU - zobrazit / skrýt

Proč polykat sperma anebo důvody pro polykání semene


Ne každá žena si ráda pochutná na mužském spermatu. Ba co víc - řada z nich považuje polykání semene za něco nechutného. Ostatně pánové, ochutnali jste někdy vlastní sperma? Ale co když právě mužské sperma má blahodárné účinky a prospívá duševnímu zdraví? Začnou nyní ženy sperma více polykat? A vůbec , existují nějaké rozumné důvody, proč polykat sperma.

Pánové, co si budeme povídat, naše sperma nějak extra příjemnou chuť nemá. Polykání semene partnerky nevyhledávají především pro jeho hořkost a tak sperma často končí na partnerčině těle, přímo v ní nebo v horším případě v kapesníku. Tolik škody!

Důvody pro polykání semene existují

Světýlko naděje na změnu se k nám dostalo z Newyorské státní univerzity. Tamní vědci zjistili velice důležitou věc: mužské sperma obsahuje látky, které blahodárně působí na ženský organismus. Studie ukázala, že sperma obsahuje melanin a serotonin, což jsou látky, které pozitivně ovlivňují duševní pohodu. Další látkou je spermidin. Ten se nejvíce koncentruje u mladých mužů a dokáže natolik omladit buňky, že  zabraňuje jejich stárnutí. A to není konečný výčet zdraví prospěšných látek. Sperma obsahuje také vápník, sodík, hořčík, zinek, bílkoviny, kreatin, cukry, vitamín C a dokonce i stopové množství zlata!

Ovoce zlepšuje chuť

V úvodu jsme tak trošku naťukli příchuť spermatu, která není vždy pro partnerky příjemná, ale řešení existuje. Veškeré chuťové vlastnosti ovlivňuje skladba jídla, zkonzumovaného 12 - 24 hodin před ejakulací. Pokud chcete, aby vaše sperma partnerce chutnalo, zaměřte svůj jídelníček na ovoce. Broskev, banán, mango, jablko, jahody, papája, meloun nebo ananas. Pokud si některé toto ovoce dáte i ve formě džusu, je zaručena sladší chuť ejakulátu. Hroznové víno dokonce odstraňuje hořkost. Naopak, čemu je důležité se vyhnout je káva, chřest, zelí, brokolice nebo květák. Tato zelenina dodá vašemu spermatu hořkost; červené maso, mořské ryby, mléko a mléčné výrobky zase slanost. Zatuchlá pachuť může být po výrazném koření, jakým je bezepsoru kari nebo chilli. Vyhněte se i alkoholu a kouření.

Shrnutí, proč polykat sperma

  • - sperma obsahuje látky navozující u ženy duševní pohodu
  • - látky obsažené ve spermatu dokážou omladit buňky, takže sperma zpomaluje stárnutí
  • - zdroj minerálů a vitamínů
  • - partnerka stoupne u muže v jeho očích, protože on sám by často nic takového nebyl ochoten podstoupit
Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE