Manikůra u mužů


Manikúra byla dlouhé roky výsadou žen. To už ale neplatí, protože v dnešní době již spousta zaměstnání vyžaduje reprezentativní vzhled nejen žen, ale také mužů. I u mužů se mohou stát nehty dobrou vizitkou. Co dokáže udělat první špatný dojem více než špinavé a neupravené nehty?

V souvislosti s touto změnou, se v řadě nehtových salónů objevily nabídky na panskou manikúru. Dříve byla pánská manikúra v oblibě jen u výše postavených manažerů, ale postupně se rozšiřuje do všech vrstev společnosti. Mužů pečujících o svůj vzhled je stále víc. Navíc na manikúru u mužů již není pohlíženo jako na zženštilost a dávno není k smíchu, ba naopak, pánská manikůra je u druhého pohlaví vítána a ceněna.

Důraz na přirozenost

U pánské manikúry se dbá na přirozený vzhled. Stejně jako ta dámská se provádí v nehtových salonech. Součástí je úprava nehtů a odstranění kůžiček. Návštěvu salónu by měli absolvovat jednou za pět týdnů, jelikož mužská populace trpí na záděry mnohem častěji než ženy a díky pravidelné manikúře se dá problémům předejít. Pánové mohou také třeba využít peelingu pro odstranění drobných kousků odumřelé pokožky, masáže pro uvolnění rukou nebo parafínového zábalu. Pomocí přístrojové manikúry je možné odstranit i ztvrdlou kůži z dlaní či mozoly. Toto odstranění je rychlé a bezbolestné. U mužů se používají přípravky na nehty méně aromatizované a jsou uzpůsobené pro hrubší kůži. Pánská manikúra je rychlý proces. Takže, pánové, nemusíte se bát, že ztratíte hodiny drahocenného času. Ve skutečnosti stačí pár minutek.

Cena

Pánská manikúra bývá zpravidla o poznání levnější než dámská. Je to z toho důvodu, že manikérka nemá s pánskými nehty takovou práci jako s dámskými. Základní cena se pohybuje kolem 150Kč. Samozřejmě cena je pouze orientační a v každém nehtovém salonu si ceny určují sami. Někde si připlatíte, někde naopak ušetříte.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |