MENU - zobrazit / skrýt

Která jídla zvyšují sexuální apetit


To by v tom byl čert, aby někdo tvrdil, že jídlo a sex nemají spojitost. S jídlem roste chuť a se kterým nejvíc, to vám prozradíme v následujícím článku.

Koření

I koření může zvýšit sexuální chtíč. Například chilli papričky obsahují kapsaicin, jehož účinky se prolínají s projevy vzrušení. Pocítíte pocení a rychlejší tep.

Červené víno

Sklenička lahodného, ne však "krabicového" červeného vína, může díky látkám resveratrol a antioxidant zvýšit lepší krevní oběh při sexu. Pozor, abyste vína nevypili víc, než je zdrávo. Mohl by se totiž dobře vyvíjející se  večer stát fiaskem.

Banány

Nervozita před sexem čas od času může nastat. Hlavně tehdy, pokud jste si domů přivedli nový objev a při sexuálních hrátkách nechcete zklamat. Pokud chcete nervozitu potlačit, dejte si jeden nebo dva banány. Obsahují serotonin, což je hormon, který vám zvedne náladu a zklidní nervový systém. Další látkou je draslík, který zvyšuje svalovou sílu a dokáže hodně pomoci při orgasmu.

Sushi

Tomuto typicky japonskému jídlu kde kdo nemusí holdovat. Ale milovníci tohoto pokrmu, pokud si objednají sushi, kde nebude chybět makrela nebo losos, si zajistí dostatečnou produkci sexuálních hormonů. Velký podíl na tom má složka omega 3 mastné kyseliny. Pánové, nám bych doporučil do jídelníčku přidat tuňák. Ten se stará o to, abychom měli více spermií.

Džus z granátového jablka

Bohatost polyfenolu a antioxidantu najdete v granátovém jablce. Obě složky mají velký vliv na dobré průchodnosti krve žilami, což je v sexu velice důležité.

Chřest

Tato zelenina je bohatá na kyselinu listovou a vitamín B. Ten zvyšuje hladinu histaminu, látky, která je velkým pomocníkem při dosažení orgasmu. Chřest byste v jídelníčku opět neměli nevynechat. Má kladný vliv na vzrušivost a pomáhá boji s erektilní dysfunkcí

Čokoládový dezert

A na závěr našeho článku něco sladkého. Pokud večeři ukončíte lahodným dezertem z tmavé čokolády, rozproudí se ve vás fenylethylamin, který uvolní endorfiny. Ty zvyšují přitažlivost mezi dvěma jedinci. Pojídání čokolády celkově má blahodárné účinky na lepší sexuální výkonnost.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE