MENU - zobrazit / skrýt

Krmiva pro psy Taste of the Wild jako nejlepší volba! Proč?


Krmte správným krmivem a váš pes bude v pohodě
Krmte správným krmivem a váš pes bude v pohodě

Zdroj: morguefile.com

Kvalitní krmivo je alfou a omegou spokojeného života každého psa. Mnoho majitelů psů stále ještě chybuje v tom, že vybírá granule podle ceny a reklamy, nikoliv podle složení. Je to nezodpovědné chování, které se může negativně podepsat na zdraví a vitalitě jejich psího miláčka. Na co vše je třeba si dát pozor a proč by miska každého psa měla být plná speciálních granulí Taste of the Wild?

Složení: pozor na náhražky a procenta

Pes je šelma a tomu musí bezpodmínečně odpovídat složení jeho stravy. Největší podíl musí vždy tvořit maso, důležitý je i obsah dalších látek jako nenasycené mastné kyseliny, proteiny, bílkoviny, vláknina, vitamíny a minerální látky. Všechny tyto látky musí být ve vyváženém poměru, jinak nemůže pes být spokojený. Při výběru krmiva pro psy je nutné sledovat poměr masa. Platí, že na 100 gramů granulí by mělo být použito nejméně 100 g čerstvého nebo 20 g sušeného masa. Je třeba sledovat i další složky – ty by měly být popsány konkrétně, pokud je uvedeno například obecné označení obiloviny, masová moučka aj., nesvědčí to zpravidla nic dobrého. Správně by měly být uvedeny přesné názvy jako druh obiloviny, např. kuřecí moučka apod.

Americká špičková psí krmiva jsou maximálně přizpůsobena psím potřebám

Mezi nejkvalitnější na trhu patří díky složení granule americké značky Taste of the Wild. Základem granulí je kvalitní čerstvé maso (např. z bizona, kachen, křepelek, lososa, kuřat apod.), které je doplněno dalšími kvalitními složkami jako jsou bylinky, sladké brambory, maliny, rajčata a další. Takto specifické složení bylo vytvořeno s ohledem na psí apetit – plně odpovídá jejich přirozené stravě. Granule tak podporují vitalitu psa, mají pozitivní vliv i na stav srsti a nijak nezatěžují zažívací ústrojí. Důkazem kvality je ocenění od dogfoodanalysis.com, kde granule získaly 6 hvězd z možných 6. Výhodou je, že mají složení ještě přizpůsobené vývojovému stádiu i jiným potřebám. Taste of the Wild jsou vhodné pro štěňata, aktivní psy i psí seniory.

TIP – i pes potřebuje občas změnu, je dobré do jeho jídelníčku zařadit i konzervy pro psy.

zdroj foto: morguefile.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE