Hledáte nejférovější půjčku? Najdete ji u mBank!


Ilustrační foto
Ilustrační foto

Zdroj: menzone.cz

Došli jste k závěru, že se neobejdete bez půjčky? Peníze vám dnes nabídnou na každém rohu, a to i bez čekání a náročného vyřizování. Jakmile však oddělíte pomyslné zrno od plev – v našem případě kvalitní půjčky od těch nekvalitních a drahých – zůstane vám jen hrstka nabídek. A pokud vám jde o bezkonkurenční podmínky, v podstatě nemáte na výběr. Již počtvrté v řadě se na první příčce v žebříčku nejvýhodnějších úvěrů (zveřejnil renomovaný server Bankovnipoplatky.com) umístila mPůjčka od mBank.

Server Bankovnipoplatky.com provádí každoroční porovnání společně s odborníky z agentury MindBridge. Výsledky byly poměrně překvapivé a ukázaly, že i mezi bankovními neúčelovými půjčkami panují výrazné rozdíly. V modelovém příkladu, kdy si zákazník půjčí 50 tisíc Kč na dobu šedesáti měsíců, jde o celých 17 tisíc Kč. Tuto nezanedbatelnou částku ušetří každý, kdo si půjčí peníze u mBank a nikoliv u jedné z konkurenčních bank.
Za zmínku stojí i další úspěchy osobní půjčky od mBank. Server Finparada.cz jí udělil titul Finanční produkt roku. I v této soutěži půjčka zanechala konkurenci o několik kroků pozadu.
Vás by však měly více zajímat konkrétní parametry. Minimální částka, kterou si můžete u mBank půjčit, je 10 tisíc Kč. V případě odpovídající bonity vám na účtu přistane až půl milionu korun. Splácet můžete dle vlastního tempa, a to od 12 do 84 měsíců.
Mezi největší přednosti patří atraktivní RPSN, ale také možnost předčasného splacení a mimořádné splátky bez jakéhokoliv navýšení splatné částky. mBank garantuje zachování daných podmínek po celou dobu splácení a navrch přidává vedení úvěrového účtu zdarma.
Stále vám to nestačí? Přesvědčit by vás mohla možnost průběžné úpravy parametrů – dle aktuální situace změníte výši měsíční splátky nebo termín splatnosti. Problém nepředstavuje ani odklad splátky jistiny.
Vyřízení mBank půjčky probíhá online a žadatelé, kteří disponují osobním účtem mKonto, nemusí většinou dokládat ani výši příjmu.
Shrnuto a podtrženo osobní půjčka od mBank je vskutku přívětivý produkt, což potvrzuje i zvýšený zájem klientů. Podle vedoucího obchodního oddělení Roberta Chrištofa letos o mPůjčku projevilo 2,5 krát více lidí než za stejné období minulého roku. Rozhodnutí je na vás!

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |