Co byste ženám neměli nikdy říct


Kolikrát si to ani neuvědomíme a trable jsou na světě. Zpočátku dobře myšlená věta je v konečném důsledku pro ženu urážkou, která se již těžko "žehlí". Na co si dát pozor a jaké frázi se raději v přítomnosti ženy vyhnout?

Běžný hovor muže a ženy se v okamžiku změní v jeden velký trapas, který nemusí každá žena snést dobře. Stačí v nejméně vhodný okamžik zvolit tu nejméně vhodnou frázi a je po všem. A nemusíte to ani myslet zle, může jít o běžný dotaz, který se rázem změní v omyl, trapas, urážku. Jaké jsou tedy fráze, které, než vypustíte z úst, raději si zjistěte situaci a v hlavě si to dobře rozmyslete. Díky serveru Daily Telegraph už víme, jaké jsou nejtrapnější fráze, které ženě není vhodné říct.

1. Kdy se to narodí?

Běžný dotaz, kdy se zajímáte o stav těhotné ženy a chcete s ní v rámci hovoru sdílet jejího potomka. Jenže, co když žena není těhotná? :)

2. Ano, tvé pozadí je nepatrně větší

Tohle rovněž není vhodná fráze. V rámci partnerského vztahu, kdy jste oba nalazeni na vlně srandy a popichování, by tato fráze nemusela způsobit takový povyk, jako v případě, že potkáte po několika letech kamarádku a v rámci konverzace, že jste se už dlouho neviděli, jí sdělíte, že se změnila její postava a nejvíce to je vidět právě v oblasti hýždí.

3. Vypadáš unaveně

Možná trošku nepochopitelné, ale i tahle věta zvedá v ženách zlost a neměli byste jí vypouštět z úst, stejně jako frázi "Miláčku, uklidni se".

Další nevhodné věty jsou: "Zlato, chceš to auto zaparkovat?" a perlička na závěr a pánové budou jistě vědět: "Čím dál tím víc se podobáš své matce".

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |