Američanka sní patnáct deodorantů za měsíc


Menzone.cz vám na svých stránkách přinesl leckteré zajímavé příběhy. Zpestřením zdějšího obsahu byla například žena, jež si pochutnávala na kamenech. Netrvalo dlouho a máme tu další zajímavost - pojídačku deodorantů.

Devatenáctiletá Nicole z New Yorku nedokáže odolat chuti deodorantu a měsíčně si jich patnáct dopřeje. Její obliba v pojídání prostředků proti pocení začala již v dětství, ta pravá závislot vypukla až před dvěma lety. Jeden tuhý deodorant jí vydrží dva dny. Na svém kontě tak má již zhruba 350 požitých deodorantů.

Pojídačka deodorantů v ohrožení života

Její závislost na deodorantech však není bez zdravotních problémů. Trápí ji žaludeční křeče a sucho v ústech. Na doporučení přátel se Nicole obrátila na lékaře, ten pouze potvrdil, že riskuje své zdraví. Některé deodoranty totiž obsahují sloučeniny hliníku, které můžou při konzumaci způsobit velmi vážné zdravotní problémy

Pokud mladá Američanka u sebe neměla kousek dodorantu, zpanikařila. Popadla by jí šílená úzkost a rozčílila by se. Vše má naštěstí alespoň nějaké řešení. Nicole se sice moc nedaří zbavit se závilosti na pojídání deodorantu, přesto svoji choutku značně omezila a nahradila ji pochutinou jménem mandle.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |