MENU - zobrazit / skrýt

Američanka, jejímž zákuskem je kamení


Větrník, Koňaková špička nebo Harlekýn. Tři sladkosti, při kterých vám tečou sliny. Pro jednu Američanku nic neříkající dobroty, ona si totiž pochutnává na kamení.

Pětačtyřicetiletá Američanka Teresa Widenerová je matkou dvou dětí a pracuje jako pečovatelka. Žije v Betfordu ve státě Virginia a má se velice dobře. Doteď nic neobyčejného. Jenže Teresa má jednu pro nás nepochopitelnou úchylku, když má špatnou náladu, chroupá kamení. Již 20 let si pochutnává na různých oblázcích, které si pečlivě vybírá na romantických procházkách se svým novým manželem. Jejím trávícím traktem prošlo neuvěřitelných 1 360 kilogramů kamení.

Kamení má doma v jedné z kuchyňských poliček. Pokud se jí líbí nějaký velký kus, vezme jej domů, kde ho rozbije na malinké kousíčky speciálním kladivem. Kamení si buď strčí do pusy a zuby ulamuje kousíčky nebo ho celé "cumlá" a vychutnává si bahnitou chuť. Svůj život si prostě bez kamenů nedokáže představit, a to ani v okamžiku, kdy se vdala. Před tím totiž jedla mnohem více kamenů, ale po svatbě svoje chutě díky manželovi jen omezila. Rozhodně se nehodlá své laskominy navždy zbavit.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ

ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE