9 z 10 mužů kouká ženám na prsa


Je to tak, čeští muží koukají ženám na prsa a nestydí se za to. V průzkumu STEM/MARK, kterého se účastnilo 500 respondentů, 91 % mužů přiznalo, že kouká ženám na prsa. A nejen, že se koukají, oni velikost poprsí i řeší. Více než polovina, konkrétně 53 % dotázaných mužů, uvedla, že by uvítali, kdyby jejich partnerka měla větší poprsí. A 80 % dotázaných by nebylo proti, kdyby jejich partnerka absolvovala plastiku poprsí.

Jednoznačně proti plastické operaci své partnerky se vyjádřilo pouze 20 % mužů. „Oproti 90. letům minulého století jsou muži k plastickým operacím prsou stále tolerantnější. Často na konzultaci přijdou i s partnerkou a podporují ji. Zajímají se i o bezpečnost implantátů a záruky,“ uvedl MUDr. Robert Čáp, plastický chirurg z Fakultní nemocnice Hradec Králové.

Větší prsa neznamenají lepší sex

Spousta lidí se domnívá, že se zvětšením poprsí se zvyšuje i kvalita sexuálního styku. Účastníci ankety však tento mýtus vyvracejí. Drtivá většina respondentů totiž žádný rozdíl mezi sexuálním stykem s ženou s uměle zvětšeným poprsím a milování s partnerkou s přírodními ňadry nepozorovala. Ženám však větší poprsí zvyšuje sebevědomí a to může mít na kvalitu sexu vliv. „Mezi hlavní důvody, proč ženy podstupují zvětšení poprsí pomocí implantátů, patří především posílení vlastního sebevědomí a zvýšení atraktivity. Již při prvním převazu po operaci ženy obvykle reagují při pohledu na „nová“ prsa jemným úsměvem. A při první kontrole na ambulanci  každá žena jakoby rozkvetla. Plastická operace prsou je pro řadu žen cestou, jak se zbavit svého dlouhodobého pocitu méněcennosti,“ vysvětluje MUDr. Lucie Kučerová z brněnské Kliniky plastické a estetické chirurgie Berkova, která tak potvrzuje výsledky loňského průzkumu STEM/MARK. Dle něj by 93 % respondentek plastiku podstoupilo právě kvůli zvýšení sebevědomí a atraktivity.

Co je hezčí - silikon nebo příroda?

Poslední otázka v průzkumu zjišťovala, jaká prsa se vlastně pánům líbí více – silikonová či přírodní. Výsledek skončil nerozhodně. Třetině mužů se díky velikosti i tvaru více líbí poprsí zvětšené pomocí plastické operace, třetina preferuje přírodní ňadra. Poslední třetině dotázaných mužů se líbí obě varianty.

A jak jste na tom vy? Máte raději přírodní nebo silikony?

zdroj foto: morguefile.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |