7 důvodů, proč nemáme rádi léto


Léto je tu! To si pravděpodobně radostně řeknete po dlouhé zimě, kdy přijde první horký den a můžete jít třeba k vodě. Ale ono to má i své mouchy. I když u nás to léto většinou není bůh ví co, tak jsou věci, co dokážou příjemné lenošení pokazit.

7. Brouci a jiná havěť

I oni se těší na léto! Všechno hezky pučí, v teple se jim daří a nás vesele otravují. A to všude! Na zahrádce u piva, doma při grilování, u vody a můžeme takhle pokračovat do aleluja. Komáři, mouchy, vosy a další. Některá ta havěť má sice od přírody své poslání, ale nám se občas zdá, že jedinou jejich starostí je, nás otravovat. No tak vzhůru pro repelent a sprej na komáry!

6. Vedro

Letos se nás to zatím moc netýká, ale když to začne pálit ani psa by na ulici nevyhnal. Větrák v kanceláři nestíhá a jediné na co myslíte, je pěkně vychlazený nápoj a koupání ve vodě. A večer se ani nedá pořádně spát. Takhle jste si to léto určitě nepřestavoval!

5. Spáleniny

Když už se tedy dostanete k opalování, může to dopadnou hodně bolestivě a rudě. Špatně odhadnutá dávka opalovacího krému, času na slunci a počtu alkoholických nápojů z vás může udělat krásného rudého čuníka na rožní. No nic moc, když musíte večer trávit s Panthenolem. Navíc časté spálení pokožky zvyšuje riziko rakoviny kůže.

4. Rostoucí ceny benzínu

Asi to je tím, že se více jezdí, ha to je ale novinka. Sami to znáte. Každý víkend nějaký plán, všude autem, spotřeba díky klimatizaci roste. Celá Evropa na kolech někam razí. Další důvod k naštvání.

3. V televizi nic

I když je léto, čas dovolených a vy trávíte venku daleko víc času, občas byste se rád podíval v televizi na něco, co vás neunudí k smrti. To máte smůlu, všechno opakují a vytahujou takový pecky, jako "Plechová kavalerie" nebo "Malý pitaval z velkého města".

2. Ženy a dívky jsou méně zahalené a jejich libido roste

Ha, jen zkoušíme jestli dávate pozor. Vtip samozřejmě. Proč to ještě čtete, vyrazte do ulic!

1. Davy

Vyberete si v létě nějakou akci, festival, slavnosti, cokoliv, a všude mraky lidí. Když trochu vyleze slunce, jdete na koupaliště někam k vodě, zase tam jsou mraky lidí. Prostě všude se mačkáte, lepíte a vůbec vás to nebaví, tak, jak by mělo. 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |