MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Nejvíc sexy herci v Hollywoodu

Po Nejvíc sexy herečkách přichází řada také na nejvíc sexy muže Hollywoodu. Klasiky jako Brad Pitt nebo Johnny Depp ale neočekávejte. První ligu hrajících krasavců kopou dnes už jiná jména.

TOP 10 nejbláznivějších záchodů

Jaké unikátní a zábavné záchody a místa pro vykonání potřeby existují po celém světe se můžete přesvědčit v našem článků, ve kterém samozřejmě nechybí ani fotogalerie s TOP 10 nejbláznivějšími toaletami.

Nejhorší dětská jména světových celebrit

Stěžujete si na své jméno a vnímáte ho jako pomstu vašich rodičů? Nejspíše můžete být ovšem rádi, že žijete tady, kde zvláštní jména nebývají až tak obvyklá. Občas se tu vyskytne nějaké neobvyklé křestní jméno, ale to, co páchají na svých dětech celebrity, se skoro dá označit jako zločin.

Když má hasič den blbec

Většina lidí je obdivuje pro svou odvážlivost v záchranně lidských životů. Jejich povolání patří mezi TOP 8 nejvíce sexy zaměstnání, přesto to jsou však obyčejní lidé, kteří stejně jako my mohou mít den blbec. Názorným příkladem je hasič,…

Nejvíc sexy herečky v Hollywoodu

Filmový Hollywood odjakživa není jenom o hereckém talentu. Velkou roli hrají taky hezké tvářičky a bezchybná těla, která do kin táhnou mnohdy víc než samotné snímky. Jeden z největších filmových magazínů Empire uspořádal na svých stránkách čtenářskou anketu o nejvíce sexy herečky a herce. Jak dopadla první…

Kdyby muži říkali pravdu

Už víte, jak by vypadala realita, kdyby ženy říkaly pravdu? V tomto videu si vyslechnete tvrdou mužskou realitu aneb Jak by to dopadlo, kdyby mužská část naší populace říkala, co si doopravdy myslí.

Dívka za to vzala

Začátky jsou krušné. Přesvědčila se o tom jedná pěkná dívka, která si jen tak bez nějakých chráničů a dokonce i přilby, chtěla vyzkoušet jízdu na malém motocyklu. Možná tak trochu podcenila jeho nemalou sílu. Tipnete si, jak to asi dopadlo? :)

Předčasná ejakulace

Slabá sexuální výdrž nebo předčasná ejakulace. Tímto problémem trpí na celém světě milióny mužů. Nejčastěji sužuje mladší muže, existují však případy, kdy se jej nezbavíte po celý život. Lze se proti předčasnému sexuálnímu výkonu nějak bránit?

číst celý článek >> | Placená inzerce

Sacha Baron Cohen aneb Slavný kazašský novinář Borat

13. října oslaví 42. narozeniny jeden z nejtalentovanějších komiků současnosti, Sacha Baron Cohen. Tento britský herec se proslavil především díky roli Borata, ve které ztvárnil dnes již kultovního kazašského novináře, jenž je vyslán do Ameriky, abych pochytil tamější kulturu. 

TOP 40 nejlepší školní poznámky

Vzpomenete si na nějakou originální poznámku, kteoru jste od učitelů obdrželi při vašem studiu? Ty nejpovedenější výtvory kantorů a kantorek Vám přinášíme v přehledu TOP 40 nejlepších školních poznámek. A některé jsou vážně originální.

« Předchozí Další »
1 31 60 61 62 63 64 65 66 92 122
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace