MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Předčasná ejakulace

Slabá sexuální výdrž nebo předčasná ejakulace. Tímto problémem trpí na celém světě milióny mužů. Nejčastěji sužuje mladší muže, existují však případy, kdy se jej nezbavíte po celý život. Lze se proti předčasnému sexuálnímu výkonu nějak bránit?

číst celý článek >> | Placená inzerce

Sacha Baron Cohen aneb Slavný kazašský novinář Borat

13. října oslaví 42. narozeniny jeden z nejtalentovanějších komiků současnosti, Sacha Baron Cohen. Tento britský herec se proslavil především díky roli Borata, ve které ztvárnil dnes již kultovního kazašského novináře, jenž je vyslán do Ameriky, abych pochytil tamější kulturu. 

TOP 40 nejlepší školní poznámky

Vzpomenete si na nějakou originální poznámku, kteoru jste od učitelů obdrželi při vašem studiu? Ty nejpovedenější výtvory kantorů a kantorek Vám přinášíme v přehledu TOP 40 nejlepších školních poznámek. A některé jsou vážně originální.

Jak se stát mužem ženských snů

Myslíte si, že neexistuje univerzální návod, jak se stát vysněným mužem? Každá žena je jiná, preferuje jiný typ mužů, ale pomocí následujících pravidel se stanete zkrátka mužem, kterému neodolá žádná.

TOP 8 nejvíc sexy zaměstnání

Zajímá vás, jaké povolání vnímá většina lidí jako atraktivní? Hodit se to může vždycky - představte si, že jste na párty, kde se pokoušíte najít rychlý flirt a chcete na zvolený protějšek dobře zapůsobit? Server careerbuilder.com vypracoval výzkum týkající se nejatraktivnějších zaměstnání vůbec.

Kdyby ženy říkaly pravdu

Chcete vědět, co si ženy opravdu myslí? Mužská populace si často stěžuje, že nedokáže číst myšlenky jejich něžnějších poloviček. Skutečně však po tom toužíte? 

Nejbláznivější pojištění celebrit

Většina běžného obyvatelstva se snaží mít jen to nejnutnější pojištění a ještě ho co nejvíce omezit. Takže není divu, že nad tím, co vše si nechávají pojistit známé celebrity, zůstává rozum stát.

Masáž obřími ňadry v podání Kristy Love

Hranice masáží se posunula zase o kousek dál a baculatá Američanka rozjela nový byznys - masíruje nadšené muže svými obrovskými prsy.

Celebrity, které se uměly narodit

Někdo se chce proslavit kvůli slávě, někdo zase kvůli penězům. To však nebude případat těchto celebrit, které se narodily v rodinách, díky kterým byly zajištěny ještě dříve, než odstartovala jejich hvězdná kariéra.

Zábavné svatební odpoledne

Máme pro Vás jeden tip, jak svým přátelům připravit opravdu velký svatební zážitek. Stačí Vám k tomu pár schopných lidí a rázem máte o zábavu postaráno. Třeba Vás následující video dostane stejně, jako nás :)

« Předchozí Další »
1 30 57 58 59 60 61 62 63 89 118
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace