MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Jak zatočit se zlatokopkou

Hledala bohatého manžela. Odpověď, kterou dostala od jistého bankéře, však určitě nečekala.

Jordan Belfort - Skutečný vlk z Wall Street

Absolutním hitem kin se v minulých měsících stal snímek Martina Scorseseho Vlk z Wall Street. Prohnaného burzovní makléře topícího se v hromadách peněz, drog a prostitutek si v něm zahrál Leonardo DiCaprio. Jaký byl skutečný Jordan Belfort, muž, jehož příběh stál režisérovi předlohou?

Nejlepší bouračky ve filmech

Jste milovníky akčních snímků? Který se podle vás může chlubit nejlepší bouračkou? My jsme pro vás sestavili seznam těch nejlepších bouraček, jaké jste kdy mohli vidět.

Nový trend na Facebooku? Lidé si oblepují obličeje lepicí páskou

Z Velké Británie se rozšiřuje nový internetový trend, který je snad nejbláznivější za poslední roky. Ten spočívá v tom, že si lidé okolo hlavy omotají lepicí pásku, čímž dojde k „znetvoření“ jejich obličeje. Tyto zábavné fotky poté umisťují na internet, kde je sdílí se svými přáteli.

Staňte se úspěšným blogerem

Vážně se i dnes najdou jedinci, kteří si stále myslí, že blogy jsou jenom pro srdcové výlevy pubertálních dívek? Jednou pro vždy už na tenhle mýtus zapomeňte! S trochou štěstí a talentu si díky blogování můžete udělat dokonce kariéru. Na rozjezd vám může pomoci třeba naše devatero začínajícího blogaře.

Která ženská povolání muže rajcují?

Zajímá vás, která povolání se mužům na ženách nejvíce líbí? Jestliže ano, čtěte dále, neboť jsme pro vás sestavili TOP žebříček nejpřitažlivějších ženských zaměstnání. Jedná se o pětici profesí, které mužům zajisté utkvějí v jejich představách.

Jak ušetřit v baru – 7 zásadních rad

Neexistuje snadnější způsob, jak se nejen finančně zruinovat za jednu noc, než strávit večer s kamarády popíjením v baru. Proto jsme pro vás sestavili seznam těch nejzákladnějších tipů, jak ušetřit a přitom se i dobře pobavit.

S těmito účesy u žen neuspějete

Dojem, který muži dělají na ženy, neovlivňuje pouze samotný vzhled či chování, ale také účes, jímž se zrovna pyšní. V tomto článku si představíme několik typů účesů, se kterými u žen zrovna žádný valný úspěch nezaznamenáte.

Překvapení ve výtahu

Čekáte na výtah, otevřou se jeho dveře a najednou..... Ne, nečekají tam na vás vzkazy ve výtazích. Následující video berte spíše jako tip na moderní interiér :D

Chuck Norris nemyslí. On ví.

Své 74. narozeniny oslaví americký herec a mistr bojových umění Chuck Norris. Jaká byla jeho cesta ke slávě? Kterou rolí se nejvíce proslavil? A kde se vzaly všechny ty vtipy o Chuckovi? V tomto článku se zaměříme nejen na ty nejpovedenější.

« Předchozí Další »
1 32 58 59 60 61 62 63 64 94 125
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace