MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Jak se stát mužem ženských snů

Myslíte si, že neexistuje univerzální návod, jak se stát vysněným mužem? Každá žena je jiná, preferuje jiný typ mužů, ale pomocí následujících pravidel se stanete zkrátka mužem, kterému neodolá žádná.

TOP 8 nejvíc sexy zaměstnání

Zajímá vás, jaké povolání vnímá většina lidí jako atraktivní? Hodit se to může vždycky - představte si, že jste na párty, kde se pokoušíte najít rychlý flirt a chcete na zvolený protějšek dobře zapůsobit? Server careerbuilder.com vypracoval výzkum týkající se nejatraktivnějších zaměstnání vůbec.

Kdyby ženy říkaly pravdu

Chcete vědět, co si ženy opravdu myslí? Mužská populace si často stěžuje, že nedokáže číst myšlenky jejich něžnějších poloviček. Skutečně však po tom toužíte? 

Nejbláznivější pojištění celebrit

Většina běžného obyvatelstva se snaží mít jen to nejnutnější pojištění a ještě ho co nejvíce omezit. Takže není divu, že nad tím, co vše si nechávají pojistit známé celebrity, zůstává rozum stát.

Masáž obřími ňadry v podání Kristy Love

Hranice masáží se posunula zase o kousek dál a baculatá Američanka rozjela nový byznys - masíruje nadšené muže svými obrovskými prsy.

Celebrity, které se uměly narodit

Někdo se chce proslavit kvůli slávě, někdo zase kvůli penězům. To však nebude případat těchto celebrit, které se narodily v rodinách, díky kterým byly zajištěny ještě dříve, než odstartovala jejich hvězdná kariéra.

Zábavné svatební odpoledne

Máme pro Vás jeden tip, jak svým přátelům připravit opravdu velký svatební zážitek. Stačí Vám k tomu pár schopných lidí a rázem máte o zábavu postaráno. Třeba Vás následující video dostane stejně, jako nás :)

"Kolečko" jako dopravní prostředek v polském stylu

Ulehčit si práci a zároveň si užít nějakou tu legraci měl jeden polský šikula, který běžnému kolečku pro zahrádkáře a kutily přimontoval motor, připojil pojízdný stojánek a sestrojil tak vynikajícího pomocníka. Co myslíte, dočkáme se sériové výroby? :)

Lance Armstrong - pád sportovní legendy

Jméno Lance Armstrong netřeba představovat. Tento americký profesionální cyklista vyhrál celkem sedmkrát nejvýznamnější cyklistický závod světa Tour de France, kvůli dopingové aféře mu však byla ocenění odebrána včetně olympijské medaile ze Sydney. 18. září oslaví své 42. narozeniny.  

Jak se balí inženýři

Léto je již sice za námi, podívejte se však na toto video, jak se zabalit jako inženýr. Tipy, jak do malé tašky "narvat" většinu vašeho šatníku. Necháte se inspirovat?

« Předchozí Další »
1 31 61 62 63 64 65 66 67 92 122
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace