MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Příznaky závislosti na alkoholu

Podle statistik z roku 2013 je v České republice čtvrtá nejvyšší spotřeba alkoholu na jednoho obyvatele. I proto je zřejmé, že je alkoholismus problémem, který je třeba řešit. Jeho řešení však mnohdy nemusí být tak jednoduché, protože člověk závislý na alkoholu si buďto svou závislost často…

Také milujete jízdu na kole? Ale kam s ním?

Jízda na kole se stává pro mnoho lidí velmi oblíbenou činností, na kterou skutečně nedají dopustit. A není se čemu divit, jelikož cyklistika si získává stále více příznivců. Jenomže i tento na první pohled jednoduchý koníček s sebou přináší i řadu komplikací a to v především v okamžiku, kdy se mu nevěnujete. Uskladnit kolo tak, aby…

číst celý článek >> | Placená inzerce

Vtipné sexuální trapasy

Trapasy se jednoduše čas od času stávají, a jaké je příhodnější místo pro trapasy, než postel? I když o posteli zas tolik řeč být nemůže, protože velké množství sexuálních trapasů se stává mimo ní, například na nestabilním nábytku.

Nevěrné ženy - kde hledat příčinu?

Nevěra partnerky není zrovna to nejpříjemnější, co vás může potkat. Jak ale poznáte, že je vám žena nevěrná a co s tím dělat?

6 tipů na první rande

Plánujete první rande? Většina mužů nerada experimentuje a volí osvědčené kino nebo večeři.  Proč však nebýt více originální?

Snímky herců a hereček, které v roce 2013 vydělaly slušné peníze

Nepůjde o platy herců a tudíž poměru kdo vlastně vydělává nejvíce, nýbrž o herce, kteří díky svým dovednostem či slávě vydělali filmům slušné peníze. O koho se tedy jedná?

Filmy roku 2014: Co si letos nenechat ujít?

Také v letošním roce berou filmaři kinosály útokem a chystají se na nás s pořádnou porcí snímků. Které by vám v bohaté záplavě novinek rozhodně neměly uniknout? Nechte se inspirovat desítkou našich tipů.

Sportovní legenda Michael Schumacher

Michael Schumacher se stal legendou již během své sportovní kariéry. Nejen že vyhrál sedm titulů mistra světa ve formuli 1, ale byl také vyhlášen nejlepším sportovcem světa a nejlepším německým sportovcem dvacátého století. 3. ledna oslavil své 45. narozeniny.

Jak efektivně využít ranní erekci

Vadí vám ranní erekce a cítíte se kvůli ní trapně, především spíte-li vedle partnerky? Věřte, že na všechny starosti můžete s klidem zapomenout. Při nejhorším se vaše partnerka bude cítit velmi přitažlivá a bude mít radost, že vás vzrušuje. Jak tedy ranní erekci využít?

Navštívil 201 zemí bez použití letadla

Graham Hughes (33) je prvním člověkem na světě, kterému se podařilo naštívit všechny země, aniž by použil letadlo. Cestoval autobusy, taxíky, vlaky a také pěšky, aby ujel celkem 160 tisíc mil za 1 426 dní s rozpočtem 100 dolarů na týden.

« Předchozí Další »
1 32 61 62 63 64 65 66 67 95 126
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2019 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace