MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

7 tipů na Valentýna

Pro většinu žen je Valentýn velmi důležitý (i když vám budou tvrdit opak). Takže ať už plánujete cokoliv na letošní svátek zamilovaných, ujistěte se, že bude stát za to. Nemusíte utratit majlant, zařiďte však, aby se cítíla výjimečně. 

Sex ve třech: PRO a PROTI

Žádná fantazie nemá své meze. Zvlášť ta sexuální. Toužíte vyzkoušet něco nového a zpestřit si tak milostný život? Žádný problém. Tento krok si však nejdřív dobře rozmyslete, abyste pak zpětně činu nelitovali a tato zkušenost se pro vás nestala noční můrou. Většina mužů, jejichž partnerka jim navrhla sex s dalším…

Výběr nejvtipnějších videí

Vybíráme pro vás ty nejvtipnější videa z Youtube, u kterých možná budete ronit slzy, ale smíchy! Těšit se můžete na problémy s parkováním, těžký návrat z pařby nebo například na taneční kurz v práci. 

Jak na plešatost

Vypadávání vlasů postihuje muže všech generací. Začíná pozvolna vypadáváním vlasů nad spánky, čímž se vytváří velmi známé "kouty". Plno mužů se s tím ale odmítá smířit. Co udělat pro zpomalení vypadání či jeho úplné zastavení? Jedna věc jsou vlasy padající, druhá pak to, když už na hlavě nebo alespoň na její…

Formule 1 na sjezdovce v Kitzbühelu - VIDEO

Když se Red Bull pustí do marketingových akcí na podporu své značky, vždy to musí být něco perfektního a originálního. To se opět potvrdilo při jeho posledním počinu, ve kterém figurovala Formule 1 a rakouské zimní středisko Kitzbühel.

David Bowie – opravdu jste si mysleli, že o něm víte vše?

Tento měsíc oslavila své 69. narozeniny hudební ikona David Bowie. Bohužel byly to jeho poslední. Jen o dva dny později podlehl rakovině. Pojďme se podívat na nejzajímavější fakta o tomto britském zpěvákovi, herci, hudebním skladateli a producentovi. 

Hrací automaty na mobilu vs. na počítači

Herní automaty mají za sebou již hodně dlouhou cestu postupného zdokonalování a technologického vývoje. Aktuálně toto ryze hazardní odvětví patří mezi to nejvyhledávanější vůbec. Žádné moderně pojaté kamenné či online kasino se bez nich již neobejde. Samotní hráči se díky neustálé inovaci mohou zhostit role krále zapovězeného pohádkového kraje…

číst celý článek >> | Placená inzerce

Rakovina prostaty si nevybírá

Nemoc, která mezi muži vzbuzuje obavy a strach. Není divu, ročně je touto nemocí postiženo 3 500 mužů, čtvrtina z nich boj s nemocí prohraje. Jaká je prevence vzniku rakoviny prostaty a lze jí úspěšně léčit?

Chcete se dostat na druhé rande? Ptejte se na tyto otázky

Přinášíme vám tři otázky, které vám na prvním rande zajistí vstupenku i na to druhé. Které to jsou? Vztahoví experti sepsali pro vás otázky, díky kterým si zvýšíte šanci na další schůzku. Stačí si jen zapamatovat těchto pár vět a úspěch máte téměř zaručen.

Novodobý Velorex - Arcimoto SRK

Kdo by neznal plátěný Velorex, který ještě stále můžete potkávat na silnicích. Tahle tříkolka má i za těch x let stále své kouzlo, ale už se můžet setkat s její novodobým nástupcem. Je jím Arcimoto SRK.

« Předchozí Další »
1 26 27 28 29 30 31 32 58 86 114
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace