MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Víte, že Hummer H2 patří mezi nejnenáviděnější auto na světě?

Říkáte si, co je to za blbost? Kdepak! Hummer H2 leží tolika lidem v žaludku, že dokonce vznikl celosvětový fenomén v ukazování prostředníčku pokaždé, když ho někdo uvidí na silnici. Čím si zasloužilo toto dříve armádní vozidlo takovou "oblibu"?

Ronaldo útočí na Hollywood

Tento měsíc spatřil světlo světa snímek o portugalské fotbalové hvězdě, Cristianu Ronaldovi. Ten dovolil, aby jej natáčeli po dobu 14 měsíců. Těšit se můžete nejen na jeho profesní život, ale i ten soukromý.

Calvin Klein – jak se stát milionářem za čtyři roky

Calvin Klein je americký módní návrhář, jenž založit jednu z nejslavnějších značek. Své jméno propůjčil také řadě parfémů, hodinek a šperků. Tento měsíc oslaví své 73. narozeniny. Vraťme se ale na začátek a podívejme se, jak tato značka vlastně vznikla.

Co si představit pod pojmem chytrý kondom?

Možná již brzy navlékneme první chytrý kondom, který detekuje pohlavní choroby. Na jeho přípravě však nepracoval vědecký tým několika univerzit nebo koncilium lékařů. Budete se divit, ale chytrý kondom vynalezli tři "náctiletí" studenti.  

5 nejlepších thrillerů

Přinášíme vám seznam 5 nejstrašidelnějších filmů, které původně neměly být horory, ale budete se u nich bát úplně stejně. Připraveni?

Nejbláznivější světové rekordy roku 2015

Na našich stránkách si můžete přečíst spousty článků s různými rekordy. A některé jsou opravdu fascinující. Proto přicházíme s dalšími, které jsou z letošního roku a opět jde o opravdové kousky, které stojí za to, abyste o nich věděli.

Pozor! Blondýna mění olej!

Jak vznikají vtipy o blondýnách? A jsou vůbec spravedlivé? Možná, že jsou blondýnky neprávem osočovány... Však posuďte sami z videa. 

Tři podzimní koktejly, které musíte vyzkoušet

Blíží se zima, a tak je načase přejít od tropických koktejlů k něčemu hřejivějšímu. Představujeme tři podzimní koktejly, které možná neznáte, ale rozhodně stojí za vyzkoušení.

Celebrity s kriminálními rodiči

V tomto článku se podíváme na celebrity, jejichž rodiče nebyli zrovna vzorným příkladem pro své ratolesti. V některých případech však jablko nepadlo daleko od stromu. 

Miluje papoušky a chce vypadat jako oni, proto si uřezal uši

Vítejte ve světě exotů. A pokud jste si mysleli, že už nic "neobvyklého", než je obličej Vladimíra Franze (jinak tohoto pána naprosto uznáváme) nemůže existovat, tak jste tvrdě na omylu. Ted Richards vás o tom přesvědčí.

« Předchozí Další »
1 26 27 28 29 30 31 32 57 84 112
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace