MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Nejlépe hodnocené hry na Playstation za rok 2015

I když už nejsme nejmladší, nikde není napsáno, že se nemůžeme alespoň na chvíli vrátit do dětských let. Co si takhle zahrát nějakou super hru na Playstationu? Chcete tip? Pak čtěte dál a zvolte si některou z nejlépe hodnocených her za rok 2015.

Muži by měli být lépe placeni, říká Djokovič

Tenista Novak Djokovič se vyjádřil na téma platů hráčů na tenisových kurtech. Podle něj by muži měli být placeni více než ženy, neboť dokáží přilákat více diváků. 

Závod aut s nečekaným vítězem

Představte si, že řídíte svůj Nissan 350Z po dálnici, když najednou uvidíte před sebou Porsche 911 GT3 generace 991. Rozhodnete se si spolu trochu zazávodit. Oba šlápnete na plyn. Závod má však nečekaného vítěze. 

Bolest varlat byste neměli podcenit

S problémy s bolestivými nebo oteklými varlaty se v životě minimálně jednou setká snad každý muž. Bolest je příznak, který by rozhodně neměl být podceňován. Většinou se jedná o neškodné a banální stavy, které jsou prostě jen doprovázeny bolestí (např. těsné slipy nebo jeany). Je ovšem nutné si uvědomit, že ne vždy…

Jste zamilování? Pozor na bankovní účet!

Je prokázáno, že zamilovaní muži utrácejí daleko víc peněz. Možná jste si mysleli, že randění je už tak drahá záležitost. Ani ve vztahu se tato skutečnost nemění. Když příjde na lásku, na penězích  zkrátka nezáleží.

Proč chtějí muži anální sex?

Mužská sexuální fantazie nemá žádné meze. Přesvědčuje vás neustále přítel, ať s ním vyzkoušíte něco nového, ale vy do análního sexu jít nechcete? Anální sex není nebezpečný, pokud se provádí správně a dokonce nemusí být ani bolestivý. Níže si přečtěte důvody, proč muži po tom tolik touží.

7 zajímavostí o Shaquillu O'Nealovi

Shaquille O´Neal je jednou z největších sportovních osobností. Své slávy dosáhl nejen pro svou fyzickou dominanci a převahu na basketbalovém hřišti – řada fanoušků nic takového předtím neviděla – ale také svou osobností. Věděli jste například, že

Proč povinné ručení zdražuje

Pokud se podíváme na ceník povinného ručení a porovnáme si ho s minulými roky, zjistíme, že ceny této pojistky jdou nahoru. I když není problém díky webu Porovnej24.cz sjednat nejlevnější povinné ručení na trhu, stále je třeba myslet…

číst celý článek >> | Placená inzerce

14 otázek, na které se muží bojí zeptat svých partnerek

S kolika muži spala? Myslí ještě na svého bývalého? Předstírá orgasmus? Na tyto a další otázky by muži rádi znali odpověď, ale bojí se zeptat. Některé otázky vás možná zarazí, nad některými se nejspíš pousmějete.

Pozor na zlatokopky, pánové!

Už jste slyšeli o tom, že míra aktraktivity u muže se zvyšuje s jeho rostoucím bankovním kontem? Vybrali jsme pro vás ta nejlepší videa, která jsou toho důkazem.

« Předchozí Další »
1 26 27 28 29 30 31 32 58 87 115
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace