MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Nejzávažnější zdravotní příznaky u mužů, které není radno podcenit

Pocítili jste nějaké zdravotní problémy? Neodezněly ani po delší době? Možná je nejvyšší čas navštívit lékaře nebo se aspoň informovat o vhodné léčbě. Můžete totiž trpět velmi vážným onemocněním a jeho podcenění se nevyplácí. Pojďme si některé z nich představit.  

Nedostatek sexu? Váš vztah spěje ke krachu

Nejnovější studie ukázaly, že štěstí ve vztahu se odvíjí od naší sexuální aktivity. Jinými slovy, méně sexu, méně šťastněji se s naším partnerem cítíme. Špatnou zprávou je, že jeden ze čtyř lidí není vůbec spokojený se svým sexuálním životem. Jak jste na tom vy?

Jack Ma – čínský Bill Gates

V současné době je jmění 2. nejbotšího muže Číny, Jacka Maa, odhadováno na 21,1 miliardy dolarů. Podle magazine Forbes je 33. nejbohatším člověkem světa a 10. září oslavil své 51. narozeniny. Co stálo za jeho úspěchem?

Nejbizarnější sexuální rekordy

Člověk se nestačí divit, na jaké kuriozity v oblasti sexu a vztahů může narazit. Některé jsou k zasmání, nad jinými vám doslova spadne čelist. Ty nejbizarnější sexuální rekordy se právě teď dozvíte v našem článku.

Nekupujte si nové auto, navštivte autopůjčovnu

Kupovat si neustále nové vozy se opravdu nevyplatí. Proč to vůbec dělat, když si na všechny speciální příležitosti můžete auto vypůjčit? Lidé si půjčují auta na dovolenou, svatbu nebo stěhování. Zkuste to taky.

číst celý článek >> | Placená inzerce

LFL – Sexy fotbalistky v podvazcích

Největší dilema každého muže – dívat se na fotbal nebo sexy krásky ve spodním prádle? Dobrá zpráva! Toto složité rozhodnutí vám usnadnil jeden génius, který založil ženskou fotbalovou ligu hrající v podvazcích. Seznamte se s LFL!

Šest důvodů, proč muži nechtějí svatbu

Někdo tvrdí, že svatba je tou nejkrásnější věcí v životě. Bývávalo.... Dnes už se do chomoutu příliš mužů nehrne, respektive se svazku manželském brání, seč můžou. Důvodů je hned několik, ty zásadní se dozvíte v našem článku.

Rozlučka se svobodou plná erotiky aneb jak překvapit svého kamaráda

Nejlepší kamarád se žení a vašim úkolem je uspořádat nezapomenutelnou rozlučku se svobodou? Přemýšlíte, kam vyrazit, aby si ženich naposledy pořádně vyhodil z kopýtka? Příjemné prostředí, přátelská společnost a litry alkoholu – to nabízí centrum hlavní metropole, kam za nočním životem vyráží nejen Pražáci.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Ženská viagra jde do prodeje – bude ještě sex jako dřív?

Tyto malé růžové pilulky, určené ke zvýšení ženského libida, se poprvé objeví na americkém trhu v říjnu letošního roku. Jak vysoký bude o ně zájem? 

Není s vaším penisem něco v pořádku? Zbystřete!

Mužská chlouba si zaslouží péči a pravidelnou kontrolu. A preferujete-li styl života plný sexu, pak obzvlášť. Důvod může být jednoznačný - rakovina penisu. Příznaky, diazgnózu a další důležité věci probereme v následujícím článku.

« Předchozí Další »
1 23 24 25 26 27 28 29 54 81 107
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2017 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace