MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Všechno nejlepší, pane Beane!

Britský komik Rowan Atkinson slaví šedesátku. O své nejslavnější postavě Mr. Beana řekl, že je to dospělý člověk s duchem a myšlení malého kluka a prakticky s ní nemá nic společného. „Jsem až děsivě normální,“ prohlásil. Jak se z absolventa prestižní Oxfordské univerzity stal přihlouplý chudák…

Průvodce otcovstvím

„Jsem těhotná“, zaznělo z úst vaší přítelkyně, manželky, milenky či kamarádky (však to znáte, kamarád taky rád). Tato věta sama o sobě vyvolává řadu různorodých pocitů. Od paniky, přes vzrušení, až po nefalšovanou radost (druh pocitu závisí na tom, koho jste dostali do jiného stavu).

Flyboarding – ten pravý adrenalin

Toužíte stále po nových dobrodružstvích a zábavě? Sedět u počítače či televize vás nebaví? Máte rádi pohyb a vzrušení? Tak v tom případě můžete vyzkoušet flyboarding. Že jste o něm ještě neslyšeli? O hodně přicházíte! Vyzkoušejte tuto novinku mezi adrenalinovými zážitky. Při flyboardingu…

číst celý článek >> | Placená inzerce

Co vás v roce 2015 čeká v kinech?

Star Wars nebo pokračování komiksových Avengers - takové a další kino návnady slibuje program pro rok 2015. Co dalšího vás v něm nemine dál?

Muži nemají fyzičku a v posteli jsou málo aktivní. Pomůže jim nová metoda

Tohle je šok a zároveň ostuda pro mužksou populaci. Vědci zjistili, že muži nemají dobrou fyzičku, aby vydrželi rychlejší tempo při sexu. Situace je natolik alarmující, že se jí hodlá zabývat Ministerstvo zdravotnictví. Pomoci by měla nová metoda.

12 nejšílenějších alkoholových rekordů

Konec roku se blíží a s ním i další slavící šílenství. Ještě než i vy pozvednete svou silvestrovskou číši, přečtěte si zajímavé rekordy, které mají jedno společné - alkohol. A přátelská rada: I když věříme ve vaše schopnosti, některé z nich se rozhodně nepokoušejte překonat.

Pablo Escobar: Nejmocnější drogový baron

Pro jedny byl Pablo Escobar pouhý vrah a drogový dealer, pro chudé Kolumbijce však představoval hrdinu a ochránce. Z chudoby se vypracoval až na jednoho z nejbohatších mužů planety (roku 1989 byl časopisem Forbes zařazen na 7. místo). Život tohoto zakladatele mezinárodní drogové…

TOP 5 Nejsledovanější videa internetu 2014

Letos se na kanále Youtube doslova roztrhl pytel s velmi povedenými videi, které pobavily, rozesmály a některé nahnaly hrůzu nejen těm sledujícím, ale hlavně samotným aktérům vtípků. Podívejte se na vybraná nejsledovanější videa internetu za rok 2014.

Pokus o zabití, či pouhá fraška?

Když se na scéně objeví Sacha Baron Cohen, měli byste se mít na pozoru. Tato dáma zřejmě na něj jen tak nezapomene.

Sex po telefonu? Na co si dát pozor?

Co si budeme povídat, sex je daleko lepší, pokud se váš parter nachází ve stejné místnosti. V současné době však řada lidí cestuje za prací a chtě nechtě se dostává do vztahu na dálku. Jak udržet v takovém případě nejen váš sexuální život funkční? Přinášíme vám několik užitečných rad. 

« Předchozí Další »
1 23 24 25 26 27 28 29 51 75 100
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2017 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace