MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

Miluje papoušky a chce vypadat jako oni, proto si uřezal uši

Vítejte ve světě exotů. A pokud jste si mysleli, že už nic "neobvyklého", než je obličej Vladimíra Franze (jinak tohoto pána naprosto uznáváme) nemůže existovat, tak jste tvrdě na omylu. Ted Richards vás o tom přesvědčí.

John Franklyn Mars – čokoládový miliardář

Je 22. nejbohatším Američanem na světě. John Mars se svými dvěma sourozenci vlastní americkou celosvětovou společnost Mars. 15. října oslaví 79. narozeniny. Co za tuto dobu již stihl dokázat?

Vědci tvrdí, že mobilní telefony vám ničí vztah – a život

Mobilní telefony nám na jedné straně usnadňují život, na straně druhé ale způsobují problémy ve vztazích a mohou vést až k depresím. Neveříte? Pak čtěte dál. Jak uvádí EurekAlert (časopis vydávaný Americkou asociací pro rozvoj vědy), autoři studie z univerzity Baylor  v Texasu na základě odpovědí od 308…

Vybav si svoji dílnu!

Každý malý kluk si hraje s nářadím. Jako první dostane plastový šroubovák a nafukovací kladívko, jak roste, tak tato oblíbená hračka nabývá na realističnosti a skutečnosti. Dospělý chlap si už nevystačí s dětským nářadíčkem… Dospělý chlap potřebuje pořádné nářadí a to patří do pořádné dílny plné pořádného nábytku!

číst celý článek >> | Placená inzerce

Ať žije onanie aneb sedm důvodů proč onanovat

"Každý z nás v životě alespoň jednou onanoval. Kdo tvrdí že ne, onanuje dosud." Tento citát Sigmunda Freuda ještě před 100 lety vyvolával velké vášně a pohoršení v lepších kruzích. A přitom všichni věděli, že má pravdu. Doba naštěstí pokročila a o onanii se běžně hovoří a ačkoliv se možná někteří ještě stydí o tom mluvit, výčitky…

Nejbohatší Čech zase zbohatl. Kdo se drží za ním?

Magazín Forbes se opět prošťourával jměním nejbohatších Čechů a zjistil docela zajímavé informace. Týkaly se samozřejmě jak jinak, než bohatství, konkrétně kdo ještě víc zbohatl a naopak, kdo "zchudl". I když, není chudoba jako chudoba, že?

Pánové, poskytujete svým vlasům správnou péči?

Zatímco se pánové v televizních reklamách pyšní hustými vlasy, pro spoustu z vás je kštice jedno velké trápení. Někdo má nevzhlednou plešku, někdo zase řídké vlasy, někdo zase vlasy šedivé. Pakliže chcete poskytnout svým vlasům náležitou péči, nemusíte ihned mířit k nejlepšímu kadeřníkovi, neboť tajemství tkví v kosmetice. K dostání jsou…

číst celý článek >> | Placená inzerce

Důvody, kvůli kterým ženy mužům tolerují nevěru

Možná si myslíte, že partnerka netuší vaše časté úlety, ale opak může být pravdou. Tiše mlčí a dělá, jako že se nic neděje. Jaký k tomu má důvod a proč vám tedy nevěru toleruje?

Nejzávažnější zdravotní příznaky u mužů, které není radno podcenit

Pocítili jste nějaké zdravotní problémy? Neodezněly ani po delší době? Možná je nejvyšší čas navštívit lékaře nebo se aspoň informovat o vhodné léčbě. Můžete totiž trpět velmi vážným onemocněním a jeho podcenění se nevyplácí. Pojďme si některé z nich představit.  

Nedostatek sexu? Váš vztah spěje ke krachu

Nejnovější studie ukázaly, že štěstí ve vztahu se odvíjí od naší sexuální aktivity. Jinými slovy, méně sexu, méně šťastněji se s naším partnerem cítíme. Špatnou zprávou je, že jeden ze čtyř lidí není vůbec spokojený se svým sexuálním životem. Jak jste na tom vy?

« Předchozí Další »
1 25 26 27 28 29 30 31 56 83 110
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2018 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace