MENZONE online magazín (ne)jen pro muže

LFL – Sexy fotbalistky v podvazcích

Největší dilema každého muže – dívat se na fotbal nebo sexy krásky ve spodním prádle? Dobrá zpráva! Toto složité rozhodnutí vám usnadnil jeden génius, který založil ženskou fotbalovou ligu hrající v podvazcích. Seznamte se s LFL!

Šest důvodů, proč muži nechtějí svatbu

Někdo tvrdí, že svatba je tou nejkrásnější věcí v životě. Bývávalo.... Dnes už se do chomoutu příliš mužů nehrne, respektive se svazku manželském brání, seč můžou. Důvodů je hned několik, ty zásadní se dozvíte v našem článku.

Rozlučka se svobodou plná erotiky aneb jak překvapit svého kamaráda

Nejlepší kamarád se žení a vašim úkolem je uspořádat nezapomenutelnou rozlučku se svobodou? Přemýšlíte, kam vyrazit, aby si ženich naposledy pořádně vyhodil z kopýtka? Příjemné prostředí, přátelská společnost a litry alkoholu – to nabízí centrum hlavní metropole, kam za nočním životem vyráží nejen Pražáci.

číst celý článek >> | Placená inzerce

Ženská viagra jde do prodeje – bude ještě sex jako dřív?

Tyto malé růžové pilulky, určené ke zvýšení ženského libida, se poprvé objeví na americkém trhu v říjnu letošního roku. Jak vysoký bude o ně zájem? 

Není s vaším penisem něco v pořádku? Zbystřete!

Mužská chlouba si zaslouží péči a pravidelnou kontrolu. A preferujete-li styl života plný sexu, pak obzvlášť. Důvod může být jednoznačný - rakovina penisu. Příznaky, diazgnózu a další důležité věci probereme v následujícím článku.

Nabídka večerních kurzů pro ženy aneb jak se stát správnou manželkou

Do redakční pošty nám dorazil vtipný soupis návrhů na večerní kurzy pro ženy. Protože je fakt dobrý, rádi zveřejňujeme. Pokud vás napadnou nějaká další vhodná témata, kterým by se měly naše drahé polovičky věnovat, přidejte je prosím do komentářů :-)

Na co se muží vymlouvají, když nechtějí sex

Zdá se to být divné, ale i my muži máme chvíle, kdy na sex není chuť. Nejvtipnější na tom celém je to, jakým způsobem své "nechutenství" odůvodníme. Prostě jsme originální. Čtěte dál!

Neměl si s ní začínat, během 3 vteřin pochopil

Když tato dívka stála s mobilem v ruce na ruském nádraží, vybral si ji zloděj se záměrem ji okrást o její telefon. Působila slabě a bezbranně. Snadný cíl, pomyslel si. Nemohl se víc splést...

Neuvěřitelný příběh Larryho Ellisona, zakladatele Oraclu

Adoptivní otec Larryho Ellisona mu několikrát opakoval, že je k ničemu a nikdy ničeho nedosáhne. Dnes je jeho bohatství podle Forbesu odhadováno na 54 miliard dolarů a je třetím nejbotaším člověkem v Americe. Jaký je životní příběh zakladatele Oraclu, který tento měsíc oslaví 71. narozeniny?

Nejlépe placení čeští sportovci podle magazínu Forbes

Magazín Forbes si vzal do hledáčku české sportovce a zaměřil se hlavně na jejich platové podmínky. Jako každoročně, i letos sestavil žebříček těch, kteří si přijdou na slušný příjem. Kdo se tentokrát topí v penězích ze všech sportovců nejvíce? Zkuste si tipnout.

« Předchozí Další »
1 24 25 26 27 28 29 30 54 81 107
© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2017 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE  

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu menzone.cz vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace