Vybíráte nové oplocení? Zvolte kvalitní kovaný plot


Zkoušeli jste někdy spočítat kolik stojí ročně údržba dřevěného plotu? A věděli jste, že na trhu je dnes již celá řada plotů z kovového materiálu, které údržbu nepotřebují a jsou již cenově dostupné? Nejkvalitnější variantou je potom volba kovaného plotu.

Kované ploty uvidíte převážně u rodinných nebo řadových domů. Uvažujete-li o kovaném plotu i vy, je potřeba si nejprve zjistit pár důležitých informací. Zajímat byste se měli o jejich povrchovou úpravu, způsob ošetření a také o to, zda si náhodou nekupujete imitaci.
 

Kde začít s nákupem

Stejně jako u jiných produktů i v rámci sortimentu kovaných plotů nabízí bohatý seznam prodejců internet. Tento způsob „mapování“ je ideální pro prvotní představu. Pokud někdo není příznivcem webových stránek, pak jistě uvítá možnost návštěvy nějakého „showroomu“. Prodejnu s ukázkami svého sortimentu nabízí dnes každý dobrý prodejce.
 

Zvolte bezúdržbový materiál

Nejmodernějším a nejefektivnějším řešením při volbě materiálu je sázka na bezúdržbově upravený materiál. V rámci kovaných plotů je pak takovou variantou kov ošetřený pomocí žárového zinkování. Nanesený zinek dokáže po celém povrchu kovaného dílce vytvořit pevnou vrstvu, která zabraňuje bez dalšího zásahu korozi. Doba bezúdržbovosti žárového zinku se počítá od 35 let výše. Společně s elektrostaticky nanesenou barvou pak tyto dvě vrstvy tvoří špičkovou ochranu, která také skvěle vypadá.
 

Pozor na imitace

Nákup kovaného plotu je vhodné realizovat u zavedeného prodejce. Kromě kompletního servisu od zaměření, přes výrobu, až po konečnou montáž nového plotu, si můžete být jisti kvalitou použitého materiálu. Vyvarujete se tak třeba nechtěného nákupu dutého profilu, který může vypadat jako kovaný plot. Kovaným plotem pak získáte také výrazný prvek, který dotváří dojem vašeho obydlí.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: Placená inzerce

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |