Trenky nebo slipy? A nebo vítr v kalhotách?


Podobně jako ženy v obchodech řeší dilema, jestli si koupit tanga, krajkové nebo bavlněné kalhotky, i muži řeší své spodní prádlo. Jsou lepší volné trenky, těsnější boxerky slipy nebo chodit na ostro? Každé má svoje pro a proti. Své názory na věc mají i ženy a jak si přečtete níže, poměrně jednoznačné.  Mužským spodním prádlem se zabývají dokonce i lékaři.

Pokud se zeptáte žen, jaké prádlo nejvíce u mužů oceňují, bez váhání odpoví, že boxerky. Hned po zcela nahém muži je to prý nejlepší volba, jak být pro ženu atraktivní. Boxerky jsou upnuté spodky s krátkými nohavičkami a to, co z nich dělá sexy prádlo, je především fakt, že perfektně obepnou mužský zadek a vyrýsují ho. Nejvhodnější jsou pro muže se středně širokými stehny. I samotní pánové hodnotí boxerky jako velmi pohodlné prádlo, které nikde neplandá jako trenýrky a zároveň není tolik upnuté jako slipy.  Boxerky jsou vhodné pro každodenní nošení, jen pozor na příliš výrazné švy. Ty by přeci jen mohly škrábat a tlačit.

Někteří muži nedají dopustit na staré dobré slipy, které se staly trhákem už ve 30. letech minulého století. Přední díl slipů se tehdy začal šít do obráceného písmene Y, což byla v té době novinka. Díky tomu se staly hitem prakticky během jediného dne. Vzhledem k tomu, že přesně kopírovaly anatomii mužského těla, mohly se nohavice kalhot začít šít těsněji v rozkroku. Slipy jsou vhodné nejenom na každodenní nošení, ale i na sport.

A co na to internetové diskuze?

...je mi příjemnější, když ho mám volného, když mi tam "poletuje", takže trenky, jen při jízdě na kole jsou lepší slipy, které to drží všechno pohromadě, v trenkách si při šlapání často skřípnu kulku o sedlo :-)))

...Jedině trencle ... ve slipech se člověk jen zapařuje a pak smrdí.

Ženy mají jasno.

...Slipy se mi líbí pouze na Mr. Beanovi. Jinak čistý děs.

...Slipy se mi líbí pouze na Mr. Beanovi. Jinak čistý děs.

...Slipy ne. Pro mě není lepší antikoncepce, než chlap svlečený do slipů. Připadá mi to, jakoby měl dámské kalhotky.

...Slipy nikdy a trenýrky maximálně na spaní, ale musí být šité tak aby z nich nic nelezlo a nevypadávalo


Proč někdo chodí na ostro?

Z lékařského hlediska může být nenošení spodního prádla do jisté míry až nebezpečné. Nejen, že se může stát nehoda se zipem, ale i takové drobné odřeniny o džínovinu jsou velice nepříjemné. A už vůbec nemluvíme o snadném přenosu různých pohlavních nemocí. Na druhou stranu v parných letních dnech je chození naostro pro člověka velmi zdravé, protože nedochází k zapářce a člověk se v intimních partiích měně potí.

Vyznavači chození naostro uvádějí většinou dva důvody, proč dávají přednost nenošení spodního prádla pod kalhoty. Prvním z nich je pohodlí. Druhým důvodem je pocit vzrušení - a to nejenom pro člověka, který naostro chodí, ale také pro ostatní kolem. Když muž nenosí spodní prádlo, vše tak svobodně visí a "bimbá". A to je pro muže určitě velmi příjemné, i když někdy možná až příliš...

 

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |