Prohlédněte si největší zadnici na světě


Někdy si ženy stěžuji na to, že mají velký zadek, ale co je ten jejich zadek oproti zadku jedné Američanky, která by na své velké zadnici klidně mohla servírovat jídlo. Přesvědčte se sami.

Dvaačtyřicetiletá Barbie Edwards byla zpočátku se svým pozadím nespokojená, ale s přibývajícím věkem se na celou věc začala dívat úplně jinak a v okamžiku, kdy začala s modelingem (pro pořádek ještě opakuji, že začala s modelingem :) ....) se její pozadí stalo středem pozornosti a rázem se zapsalo do Guinessovi knihy rekordů jako 'největší pozadí na světě'.

Barbie utratila majlant za jídlo, jen aby se její tělesné proporce dostaly do takové fáze, že by s nimi byla spokojená. Dnes se dá říct, že má všechny vynaložené prostředky do jídla zpět. Její balancování všelijakého jídla na zadnici jí vydělalo za posledních šest měsíců zhruba 545 tisíc korun. Nadšení fanoušci kyprých tvarů si prostě zadnici Barbie musí vyfotit, samozřejmě jí za to zaplatí nějakou tu korunu do kasičky :)

Náš magazín menzone.cz tak pokračuje v seriálu představení neuvěřitelných tělesných proporcí. Již jste se u nás mohli dočíst o gigantických ňadrech Smedley Claire, o Mikel Ruffinelliové s největšími boky na světě a nesmíme zapomenout ani na Annie Hawkins -Turner s největšími ňadry na světě.

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

Tagy: zajímavosti


© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |