Nejbláznivější světové rekordy roku 2015


Na našich stránkách si můžete přečíst spousty článků s různými rekordy. A některé jsou opravdu fascinující. Proto přicházíme s dalšími, které jsou z letošního roku a opět jde o opravdové kousky, které stojí za to, abyste o nich věděli.

Kočičí skok

Kočka Alley se vyznamenala, když předvedla úctyhodný kočičí skok, který měl délku 182 cm. Rázem se tak tento domácí mazlíček jedné majitelky z Texasu zapsal do knihy rekordů.

Afro sestřih

Kdo miluje afro sestřih, ten bude fandit Alanu Edwardovi, který slaví s tímto účesem rekord. Na výšku má 14,64 cm, na šířku 21,59 cm a po obvodu 152,4 cm.

Nejdelší golfová hůl

Vášeň ke golfu přiměla Karstena Maase z Dánska k tomu, aby si doma vyrobil nejdelší golfovou hůl světa. Měří 4,2 metru a je plně funkční. Dokáže vypálit míček až na vzdálenost 165 metrů.

Nejmenší kočka

Kromě kočky s nejdelším skokem se rekordem pyšní i nejmenší kočka. Od podlahy k ramenům má jen 13 cm, ovšem majitelka je na ní i přesto patřičně hrdá.

Největší elektrická kytara

Rekordem se pyšní nějvětší hratelná elektrická kytara, která měří 13 metrů na výšku, 4,8 metru na šířku a její celkově hmotnost je neuvěřitelných 900 kilogramů. Na její výrobě pracovali studenti ze školy Conroe v Texasu.

Rekord v rozdrcení jablek bicepsem

Linsey Lindberg, které se přezdívá Mama Lou, má natolik silné bicepsy, že v nich dokáže doslova rozdrtit jablka. Paží rozdrtí bez kapky potu až osm jablek a když má dlouhou chvíli, klidně se pustí do trhání telefonního seznamu nebo drcení skleněných lahví.

Zdroj foto: pixabay.com

Přidejte si nás na Facebook a dozvíte se včas novinky, aktuality a rady!

autor: redakce Menzone.cz

© MENZONE | vyrobil INET-SERVIS.CZ 2011 - 2024 | ZOBRAZIT KLASICKY | MOBILNÍ VERZE |